Erste

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.11.Další rozpis 1. ligyTermíny hracích dnů první ligy po rozdělení soutěže na dvě poloviny na konci prosince najdete zde (pro týmy na 1. - 8. místě), případně zde (pro týmy na 9. - 16. místě). Podrobnosti také v sekci Zápasy.
26.11.Tři hráči končíSe znojemským dresem se v pátek rozloučila trojice třineckých hráčů. "Z důvodu závažného porušení smlouvy byla okamžitě ukončena spolupráce s Lukášem Mičulkou, Tomášem Vrbou a Jakubem Kaniou," uvedl manažer klubu Jaroslav Šufajzl.
25.11.Výjezd do ChrudimiV sobotu 4.12. pořádá FAN CLUB výjezd na utkání Orlů do Chrudimi. Odjezd od Hostan arény je ve 14:30 hodin. Cena 250 Kč, pro členy fan clubu 200 Kč. Zájemci se mohou hlásit Pavlu Urbánkovi na tel. 605 868 346 nebo mailu 21.hurvajs@seznam.cz.
24.11.Olympijské dresyNa www.sportovniaukce.cz právě probíhá aukce hraných dresů české reprezentace ze ZOH ve Vancouveru. V nabídce jsou bílé dresy Petra Čajánka, Tomáše Kaberleho, bratří Michálků a dalších hvězd.
24.11.Přenos z JihlavyŽivý videopřenos ze zápasu Jihlava - Znojmo můžete sledovat na stránkách jihlavského Promoteamu ZDE.
22.11.Širší nominaceObránce Martin Pláněk a útočníci Tomáš Rachůnek a Adam Havlík jsou v širší nominaci českého národního týmu do 20 let, který bude na přelomu roku hrát na MS v amerických městech Buffalo a Niagara Falls.
19.11.Výjezd do JihlavyVe středu 24.11. pořádá FAN CLUB výjezd na utkání Orlů do Jihlavy. Odjezd od Hostan arény je v 15:30 hodin. Cena 100 Kč, pro členy fan clubu 50 Kč. Zájemci se mohou hlásit Pavlu Urbánkovi na tel. 605 868 346 nebo mailu 21.hurvajs@seznam.cz.
17.11.Zmojmo - ChomutovNa stránkách Orlovize si můžete prohlédnout Pozápasové ohlasy Karla Pláška a trenérů obou mužstev ze zápasu s Chomutovem.
16.11.Přesun 30. kolaPoslední předvánoční utkání 1. ligy se z původního termínu 22.12. přesouvá již na pondělí 20.12. Orli v tento den přivítají na domácím ledě Beroun.
15.11.HC LEV na webuNa adrese www.hclev.eu naleznete nový web hokejového klubu HC LEV Poprad, který usiluje pro příští sezónu o vstup do Kontinentální hokejové ligy. Na Aukce.eSports.czje nyní navíc možné získat unikátní dresy z letošního přípravného kempu HC LEV v internetové aukci.
15.11.HC LEV na webuNa adrese www.hclev.eu naleznete nový web hokejového klubu HC LEV Poprad, který usiluje pro příští sezónu o vstup do Kontinentální hokejové ligy. Na Aukce.eSports.cz je nyní navíc možné získat unikátní dresy z letošního přípravného kempu HC LEV v internetové aukci.
15.11.Haman a Plášek v ELHÚtočníci Znojma a Radek Haman a Karel Plášek mohou do konce sezóny vypomoci extraligové Plzni. "Pokud to neohrozí zájmy našeho klubu, mají vyřízeny střídavé starty do konce sezóny," vyjádřil se manažer Jaroslav Šufajzl.
14.11.Mladí Orli v repreÚtočníci Adam Havlík, Tomáš Rachůnek a Jakub Orsava odehráli za reprezentaci do 20 let všechna utkání Turnaje čtyř. Čeští mladíci na domácí půdě porazili Rusko 6:3, poté ale podlehli Finsku 1:2 a Švédsku 1:3. V tabulce turnaje obsadili druhé místo za suverénními Švédy.
13.11.ČR U20 na Turnaji čtyřČeská reprezentace do 20 let dokázala na úvod Turnaje čtyř na domácí půdě porazit Rusko 6:3, o den později podlehla Finsku 1:2. V neděli čeká na mladíky Švédsko. V sestavě se objevují hráči Znojma Tomáš Rachůnek a Adam Havlík, nastupuje také třinecký Jakub Orsava.
11.11.Aukce dresů končí!Pozor, poslední šance! Již dnes v 16:00 končí na www.sportovniaukce.cz aukce hraných reprezentačních dresů ze zápasu Česko - Bělorusko.
10.11.Aukce repre dresůUž jen do čtvrteční 16. hodiny máte možnost v aukci na www.sportovniaukce.cz získat hrané národní dresy ze zápasu Česko - Bělorusko. Výtěžek aukce jde na podporu mládežnického hokeje.
9.11.SMS sevisKromě oblíbených SMS s výsledky Orlů si nyní můžete objednat i SMS zpravodajství ze zápasů české reprezentace. Službu si můžete vyzkoušet už během blížícího se turnaje Karjala.
8.11.Nový sortimentFanshop Vám nabízí dva nové praktické předměty s logem klubu Orli Znojmo. Zakoupit si můžete kromě jiného i šňůrku na krk či svítilnu jako přívěšek na klíče. Web internetového obchodu naleznete zde.
7.11.Říjen ovládl PláněkDruhým vítězem čtenářské ankety Zlatý Orel se stal obránce Martin Pláněk a jeho gól proti Kadani. Druhé místo patří Radku Hamanovi, na třetí příčce se umístil Karel Plášek. Vítěz postupuje do finálového kola, které se uskuteční na konci sezóny. Gratulujeme!
4.11.Rozhodčí v akciNa www.arlh.cz probíhá už šestý ročník oblíbené fotografické soutěže. Více zde.