Erste

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.2.Zranění LattneraJan Lattner utrpěl v pátém čtvrtfinálovém utkání středně těžký otřes mozku a byl převezen do jihlavské nemocnice. Propuštěn by měl být během pondělí. Orli se tak do konce sezóny budou muset bez služeb jednadvacetiletého útočníka obejít. Vedení klubu společně s fanoušky mu přeje brzké uzdravení!
24.2.ČF4: Znojmo - JihlavaV Orlovizi si můžete prohlédnout Momenty zápasu i Pozápasové ohlasy Richarda Jarůška ze čtvrtého utkání čtvrtfinále play off proti Jihlavě.
23.2.Termíny čtvrtfinálePáté utkání v Jihlavě sehrají Orli v sobotu 26. února, případný šestý duel na domácím ledě v pondělí 28. února, rozhodující sedmé střetnutí by bylo na programu ve středu 2. března.
23.2.Výjezd na pátý zápasV sobotu 26. 2. pořádá FAN CLUB výjezd na utkání Orlů v play off do Jihlavy. Odjezd od Hostan arény je v 15:30 hodin. Cena 150,- Kč, pro členy fan clubu 100,- Kč. Zájemci se mohou hlásit Pavlu Urbánkovi na tel. 605 868 346 nebo mailu 21.hurvajs@seznam.cz.
23.2.ČF3: Znojmo - JihlavaV Orlovizi si můžete prohlédnout Momenty zápasu i Pozápasové ohlasy Antonína Bořuty ze třetího utkání čtvrtfinále play off proti Jihlavě.
23.2.Pozápasové ohlasyNa stránkách Orlovize si můžete prohlédnout Pozápasové ohlasy Richarda Jarůška a trenérů obou mužstev po čtvrtfinálovém utkání s Jihlavou.
22.2.Pozápasové ohlasyNa stránkách Orlovize si můžete prohlédnout Pozápasové ohlasy Antonína Bořuty, střelce jediné branky, a trenérů obou mužstev po čtvrtfinálovém utkání s Jihlavou.
21.2.Aukce dresuNa SportovniAukce.cz nyní můžete vydražit unikátní dres, ve kterém tehdejší kapitán čs. reprezentace Vl.Růžička dovedl svůj tým k bronzovým medailím.
21.2.Vstupné na play offCena vstupného na play off s Jihlavou zůstává stejná jako na utkání základní části, tedy 60,- Kč. V platnosti jsou nadále permanentky. Jejich majitelé mají vstup zdarma.
19.2.Znojmo posílí BořutaZnojemské barvy posílí v bojích play off obránce Antonín Bořuta. Dvaadvacetiletý bek odehrál letos 20 utkání za extraligový Zlín.
16.2.Momenty zápasuNa stránkách Orlovize si můžete prohlédnout Momenty zápasu z pátého utkání předkola play off proti Benátkám nad Jizerou.
15.2.Čtvrtfinále s Jihlavou!Postupující znojemští hokejisté se ve čtvrtfinále play off utkají s Duklou Jihlava. První zápas je na programu v pátek 18. 2. v Jihlavě. Kompletní přehled najdete v sekci Zápasy.
15.2.Pojeďte na čtvrtfinále!V pátek 18. 2. a v sobotu 19. 2. pořádá FAN CLUB výjezd na utkání Orlů v play off do Jihlavy. Odjezd od Hostan arény je v 15:30 hodin. Cena 150,- Kč, pro členy fan clubu 100,- Kč. Zájemci se mohou hlásit Pavlu Urbánkovi na tel. 605 868 346 nebo mailu 21.hurvajs@seznam.cz.
10.2.Momenty zápasuNa stránkách Orlovize si můžete prohlédnout Momenty zápasu z druhého utkání předkola play off proti Benátkám nad Jizerou.
9.2.Turnaj pěti v HradciOd středy 9. února do neděle 13. února probíhá v Hradci Králové mezinárodní turnaj pěti národů hráčů do osmnácti let. Více o turnaji naleznete zde.
9.2.Horčička ve čtvrtekPodle vyjádření hlavního trenéra Karla Soudka nastoupí gólman Luboš Horčička ve čtvrtečním odvetném duelu. Ve středu doléčoval virózu.
9.2.Pozápasové ohlasyV Orlovizi si můžete prohlédnout Pozápasové ohlasy Radka Hamana a trenéra Karla Soudka z prvního utkání předkola play off proti Benátkám nad Jizerou.
8.2.Výjezd na play offV sobotu 12. 2., případně neděli 13. 2., pořádá FAN CLUB výjezd na utkání Orlů v předkole play off do Benátek nad Jizerou. Odjezd od Hostan arény je ve 12:09 hodin. Cena 300,- Kč, pro členy fan clubu 250,- Kč. Zájemci se mohou hlásit Pavlu Urbánkovi na tel. 605 868 346 nebo mailu 21.hurvajs@seznam.cz.
8.2.Znojmo - Hr. KrálovéV Orlovizi si můžete prohlédnout Momenty zápasu i Pozápasové ohlasy Martina Podešvy a trenéra Karla Soudka z utkání proti Hradci Králové.
7.2.Předkolo s BenátkamiPředkolo play off sehrají znojemští hokejisté stejně jako v loňském roce s Benátkami nad Jizerou. Vyřazovací zápasy začínají již tuto středu od 17:30 v Hostan aréně.
5.2.Vítězná akce JarůškaNejvíce hlasů v anketě Zlatý Orel za měsíc leden obdržela gólová akce Richarda Jarůška. Na druhém místě se umístil Jan Trojan, dělené třetí místo patří Janu Lattnerovi a Davidu Ranglovi. Vítěz postupuje do finálového kola, které se uskuteční na konci sezóny. Gratulujeme!
5.2.Posily ve středuLuboš Horčička, Karel Plášek, Radek Haman i Tomáš Rachůnek, kteří od poloviny prosince hostují v extraligové Plzni, by se měli vrátit do Znojma příští středu na zápasy play off.
3.2.Znojmo - JihlavaMomenty zápasu i Pozápasové ohlasy Jakuba Lva z utkání s Jihlavou si můžete prohlédnout v Orlovizi.