Erste

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.2.Premia REALITYPředstavujeme Vám jednoho z partnerů týmu Orli Znojmo a hlavního sponzora posledního zápasu s Medveščakem Zagreb, společnost PREMIA REALITY Znojmo. Realitní kancelář PREMIA REALITY je spolehlivým partnerem při prodeji a koupi nemovitostí.
27.2.Video Znojmo - ZáhřebSestřih z posledního čtvrtfinálového duelu mezi Znojmem a Záhřebem naleznete zde.
26.2.Hrajte o auto na víkendCenu do dnešního přestávkového programu věnovala společnost Auto Activity. Jako dárek pro výherce je připraven nový Ford Fusion s plnou nádrží na víkend ZDARMA! Proto přijďte a neváhejte soutěžit. Začínáme již v 17:30!
26.2.4. čtvrtfinále play-offZnojmo - Záhřeb 4:5, Vídeň - Linz 1:3, Lublaň - Fehérvár 6:4, Klagenfurt - Salzburg 4:2.
24.2.Video Záhřeb - ZnojmoSestřih ze třetího čtvrtfinálového utkání mezi Záhřebem a Znojmem naleznete zde.
23.2.3. čtvrtfinále play-offZáhřeb - Znojmo 5:0, Linz - Vídeň 3:0, Fehérvár - Lublaň 8:1, Salzburg - Klagenfurt 4:2.
22.2.2. čtvrtfinále play-offZnojmo - Záhřeb 2:5, Vídeň - Linz 2:3p, Lublaň - Fehérvár 2:1p, Klagenfurt - Salzburg 5:4p.
22.2.Video Znojmo - ZáhřebSestřih z druhého čtvrtfinálového duelu mezi Znojmem a Záhřebem naleznete zde.
20.2.Video Záhřeb - ZnojmoKrátký sestřih z prvního čtvrtfinálového zápasu mezi Znojmem a Záhřebem naleznete zde.
20.2.Streamovaný přenosZ důvodu zpřísnění vysílacích práv pro zápasy play-off Erste Bank ligy není v tuto chvíli možné uskutečnit přenos úterního zápasu. V případě porušení autorských práv hrozí klubu vysoké sankce.
19.2.1. čtvrtfinále play-offZáhřeb - Znojmo 3:1, Linz - Vídeň 3:4p, Fehérvár - Lublaň 7:2, Salzburg - Klagenfurt 5:3.
17.2.Vstupenky na play-offPředprodej vstupenek na úterní zápas play-off bude probíhat klasicky v Hockey Shopu na zimním stadionu a to během pondělí a úterý. Více informací o vstupenkách v článku zde.
17.2.V Záhřebu vyprodánoNedělní úvodní zápas Orlů v play-off je už dva dny dopředu beznadějně vyprodán. V hledišti záhřebského Domu Sportova se tak bude tísnit sedm tisíc fanoušků.
15.2.Čtvrtfinálové dvojiceVe čtvrtfinále play-off EBEL se utkají: Linz – Vídeň, Záhřeb – Znojmo, Fehérvár – Lublaň, Salzburg – Klagenfurt.
15.2.Pojeďte na play-off!FAN CLUB Orlů pořádá v neděli 19. února a ve čtvrtek 23. února výjezdy na utkání čtvrtfinále play-off do chorvatského Záhřebu. Odjezd od zimního stadionu v neděli v 9:30 hodin, ve čtvrtek v 11:00 hodin. Cena 650,- Kč, pro členy fan clubu 550,- Kč. Hlásit se můžete u Jakuba Maršalíka na tel. 724 287 137 nebo e-mailu kubam@seznam.cz.
14.2.Rozuzlení na OnlajnechSledujte důležité události ze zápasů Villach - Graz a Vídeň - Jesenice, které rozhodnou o postupu či nepostupu Orlů do play-off, v textových přenosech na Onlajny.com.
14.2.Orli proti MedveščakuOrli Znojmo se ve čtvrtfinále play-off utkají s Medveščakem Záhřeb. Rozhodly o tom výsledky posledního kola. Znojmo končí na sedmé pozici, Vídeň je osmá.
13.2.Video Znojmo - VillachSestřih z nedělního zápasu Orlů proti Villachu najdete zde.
12.2.9. kolo nadstavbySkupina B: Znojmo - Villach 3:2, Graz - Vídeň 2:1. Skupina A: Fehérvár - Linz 6:3, Klagenfurt - Lublaň 7:3, Záhřeb - Salzburg 5:3.
11.2.Video Jesenice - ZnojmoSestřih z pátečního utkání Orlů v Jesenici najdete zde.
11.2.Kacetlovo zraněníBrankář Ondřej Kacetl utrpěl ve včerejším zápase v Jesenici zranění postranních kolenních vazů, které si vyžádá minimálně desetidenní klid. Do nedělního duelu proti Villachu tak nezasáhne.
10.2.8. kolo nadstavby EBELSkupina B: Jesenice - Znojmo 5:4, Vídeň - Villach 4:2. Skupina A: Linz - Záhřeb 5:2, Lublaň - Fehérvár 3:5, Salzburg - Klagenfurt 2:1.
8.2.Turnaj čtyř U17Ve čtvrtek startuje v Hradci Králové mládežnický turnaj čtyř U17 za účasti Česka, Finska, Švédska a Ruska. Více informací o turnaji přináší web www.hockeynews.cz.
7.2.Odjezd již v 11 hodin!FAN CLUB Orlů pořádá v pátek 10. února výjezd na mistrovské utkání do slovinské Jesenice. Odjezd od zimního stadionu je kvůli počasí již v 11:00 hodin (dříve 11:30). Cena 600,- Kč, pro členy fan clubu 500,- Kč. Hlásit se můžete u Jakuba Maršalíka na tel. 724 287 137 nebo e-mailu kubam@seznam.cz.
6.2.Video Znojmo - VídeňKrátký sestřih z domácího zápasu Znojma s Vídní můžete vidět zde.
5.2.Disciplinární trestyHráči Znojma Mike Danton a Martin Škadra, kteří v pátečním zápase s Grazem obdrželi trest ve hře, byli disciplinární komisí EBEL potrestáni zákazem startu v 1 utkání a tříměsíční podmínečnou lhůtou.
5.2.Bezpečnostní opatřeníProsíme diváky, aby vzali na vědomí zvýšených bezpečnostních opatření na dnešním zápase, dbali pokynů pořadatelské služby a dodržovali návštěvní řád. Pro fanoušky hostů bude vyhrazen celý sektor H, majitelé permanentek do tohoto sektoru budou vpuštěni na jiná místa.
5.2.7. kolo nadstavbySkupina B: Znojmo - Vídeň 2:4, Jesenice - Graz 4:3, Skupina A: Fehérvár - Salzburg 4:3sn, Lublaň - Linz 6:3, Záhřeb - Klagenfurt 3:0.
4.2.Video Znojmo - GrazSestřih z domácího zápasu Znojma s Grazem můžete vidět zde.
3.2.Vítěz soutěžeVítězem Facebookové soutěže o dvě vstupenky na utkání Orlů proti Grazu se stává Jiří Hrubý, který si lístky bude moci vyzvednout na vrátnici zimního stadionu nejpozději 20 minut před začátkem utkání. Gratulujeme! Chcete také soutěžit o ceny? Sledujte klubový profil Orlů!
3.2.Dotisk hráčských karetBěhem pátku dorazí do Znojma druhá série sběratelských karet EBEL, na níž najdete hráče, kteří se neobjevili v první sérii. Z týmu Orlů se tak můžete těšit na Mika Dantona, Aleše Staňka, Lubomíra Štacha, Antonína Bořutu a další. Více informací zde.
3.2.6. kolo nadstavbySkupina B: Znojmo - Graz 4:1, Villach - Jesenice 3:1, Skupina A: Klagenfurt - Fehérvár 2:1, Záhřeb - Lublaň 3:1, Salzburg - Linz 4:1.
2.2.Flame projectoryOrli Znojmo nabízí k zapůjčení efektní ohňové Flame projectory. Jeden Flame projector je možné půjčit za 1000 Kč bez DPH na den, a to včetně náplně. Bližší informace o možnosti zapůjčení získáte v kancelářích klubu nebo na mailu info@hcorli.cz.
1.2.Video Vídeň - ZnojmoSestřih z vítězství Orlů ve Vídni včetně všech znojemských gólů je k dispozici zde.