Erste

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

23.6.O jednu přípravu méněPřátelský zápas s Klagenfurtem byl zrušen. Vzhledem k tomu, že soupeř dostal zajímavější nabídku z Německa, utkání ve Znojmě odřekl. Přehled všech přípravných duelů najdete v sekci Zápasy.
11.6.Orli na FacebookuOrli Znojmo nyní mají svoji oficiální fanouškovskou stránku i na Facebooku, jedné z největších sociálních sítí na světě. Zapojit se do ní můžete různými způsoby i vy. Více zde.
9.6.Další přípravný zápasZnojemští hokejisté se v rámci přípravy na novou sezónu utkají s klubem nejvyšší rakouské ligy EC KAC z Klagenfurtu. Zápas se odehraje ve Znojmě v pondělí 17.8. od 17:30 hodin. Přehled všech přípravných duelů najdete v sekci Zápasy.
8.6.Dufek v reprezentaciMartin Dufek, mladý obránce působící ve Znojmě, byl nominován na soustředění reprezentace do osmnácti let v Nymburce, které proběhne 21. až 26. června.
2.6.Rozlosování 1. ligyPřehled zápasů Orlů v základní části první hokejové ligy spolu s daty jednotlivých duelů najdete v sekci Zápasy. Hracími dny soutěže jsou středa, sobota a v malé míře také pondělí. Znojmo začne sezónu ve sobotu 12. září domácím utkáním se Šumperkem.
1.6.Nový web OcelářůExtraligový klub HC Oceláři Třinec představil v pondělí 1.6.2009 svůj nový web na adrese www.hcocelari.cz.