Erste

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.6.Přijedou i MaďařiDo seznamu přípravných zápasů přibyl další soupeř. Ve čtvrtek 1. září přijede do Hostan arény maďarský Féhervár. Kompletní přehled přátelských duelů naleznete zde.
28.6.Orli do Omsku nejedouVedení Orli Znojmo, s.r.o. se po dohodě s vedením HC Znojemští orli – mládež rozhodlo upustit od účasti na turnaji v ruském Omsku. Hlavními důvody pro tento krok byla ze strany mužského týmu kolize termínu konání turnaje s přípravnými zápasy „A“ mužstva, spojená s extrémní náročností přípravy na nadcházející mistrovská utkání v EBEL, ze strany mládeže pak fakt, že současný juniorský celek bez hráčů mistrovského týmu nedosahuje takové úrovně, aby na tomto turnaji adekvátně reprezentoval kvalitu českého hokeje. Možnost účasti na turnaji tak byla postoupena druhému finalistovi z Karlových Varů.
23.6.Kanko zůstáváRobustní útočník Petr Kanko uspěl ve své čtrnáctidenní zkoušce v týmu znojemských hokejistů, a stává se tak další potvrzenou posilou pro nadcházející sezónu.
23.6.Hokejový týden 5Aktuální novinky z mimosezónního hokejového dění přináší pravidelná rubrika Hokejový týden na blog.onlajny.cz. Aktuálně je na webu již páté vydání.
22.6.Odstávka prouduZ důvodu odstávky elektrické energie na stadionu bude ve čtvrtek 23. června omezen prodej permanentních vstupenek pouze do 10:30 hodin. Děkujeme za pochopení.
16.6.Soudek o EBELZajímavý rozhovor s hlavním trenérem Karlem Soudkem o vstupu Orlů do EBEL naleznete na hokej.cz.
15.6.Fotky z fotbaluVe Fotogalerii si můžete prohlédnout momentky z úterní fotbalové exhibice Orlů proti Fan Clubu.
15.6.Potvrzení EBELJako poslední ze zúčastněných stran dnes vstup Znojma do EBEL potvrdilo na svém oficiálním webu erstebankliga.at také vedení soutěže. Prohlášení je k dispozici zde v němčině i zde v angličtině.
14.6.Orli na iihf.comOficiální web mezinárodní hokejové federace IIHF zveřejnil článek o chystaném vstupu Znojma do EBEL. Anglický text Joeriho Loonena je k dispozici zde.
4.6.Tradiční fotbálekV úterý 14. června od 17:00 hodin se na hřišti IE Znojmo v Oblekovicích uskuteční tradiční fotbabalové utkání mezi výběrem Fan Clubu a hokejisty Orli Znojmo. Slavnostní výkop provede starosta města Zbyšek Kaššai.
3.6.Landsman do ZnojmaNa roční hostování přichází do Znojma mladý brankář Filip Landsman. Odchovanec Pardubic působil v minulých dvou sezónách převážně jako jednička prvoligové Chrudimi.
2.6.Video z tiskovkyVideozáznam z tiskové konference o vstupu Orlů do EBEL ligy naleznete na stránkách znsport.cz.
1.6.Tisková konferenceVe čtvrtek 2. června od 11 hodin proběhne v Hotelu Prestige tisková konference týkající se účasti znojemského hokeje v mezinárodní lize EBEL. Z tiskové konference pro vás redakce webu připravuje textový onlajn přenos, který bude k dispozici na webu onlajny.cz i přes odkaz na hcorli.cz.