Erste

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.6.Na Vinobraní už v 17:15Utkání třetího kola EBEL s Fehérvárem dne 14. září se odehraje již od 17:15. Klub Orli Znojmo požádal o výjimku.
28.6.Akce pro studenty!Ukaž vysvědčení a choď na hokej se slevou! Přines letošní vysvědčení nebo diplom bez trojky či horší známky a získej 10% slevu na zakoupení permanentky na novou sezónu + řadu dalších výhod! Platí pro základní, střední i vysoké školy. Akce trvá od 29. 6. 2012 do 13. 7. 2012.
19.6.Reprezentace ve ZnojměVedení klubu se podařilo pro všechny fanoušky těsně před oficiálním začátkem nového ročníku EBE ligy připravit další hokejovou lahůdku. V termínu mezi 29. 8. a 2. 9. by měl na znojemském stadionu sehrát dva až tři zápasy jeden z reprezentačních výběrů České republiky. O podrobnostech budeme informovat v nejbližších dnech.
19.6.Permice ve středu do 3Z důvodu přípravy odpoledního fotbalového zápasu Orlů s fanklubem budou ve středu 20. června permanentky v prodeji jen do tří hodin odpoledne.
18.6.Hokejové aukceNa sportaukce.cz probíhají mimo aukcí klubových dresů nebo českých reprezentačních (hokejbalových) dresů též aukce hraných dresů Romana Čechmánka či Josefa Vašíčka, hokejky Jana Marka a oficiální české vlajky z olympiády.
18.6.MS v hokejbaleOd pondělí 18.6. do soboty 23.6. probíhá v Písku a Strakonicích MS v hokejbale juniorů ve třech věkových kategoriích. Bližší informace naleznete na wjc2012.com.
7.6.Registrace na fóruNa základě hlasování fanoušků klubu byla na diskusním fóru zavedena povinná registrace uživatelů. Věříme, že tento krok přispěje ke zkvalitnění a zkulturnění diskuze.
1.6.Utkání legendV sobotu 2. června se od 18:30 ve sportovní hale TJ Znojmo uskuteční futsalové utkání hokejových legend. Proti sobě se postaví týmy FC Bar U Slimáka a Kastner Team. Z bývalých Orlů se představí například Milan Procházka, Martin Altrichter, Karel Soudek, Jiří Heš, Radim Freibauer, Karel Plášek, Václav Benák a další. Více informací na stránkách fan clubu.