Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

18.11.Start jako hrom a tři body Kujawinského přinesly Orlům další výhruZNO - LIN 3:1, 20.kolo | Lukáš Caha, Nikola KatolickáOrli se v zápase s Linzem dostali do rychlého dvougólového vedení, které si bedlivě střežili až závěrečné sirény. Třemi body se prosadila nová akvizice ve znojemském dresu Ryan Kujawinski.
17.11.Orli hlásí posilu do útoku, přichází Kanaďan KujawinskiJakub PrchalOrli reagují na aktuální situaci a hlásí posilu do útoku. Kádr Orlů posílí třiadvacetiletý kanadský centr Ryan Kujawinski, jenž poslední tři sezóny strávil v zámořské AHL. Znojmo bude jeho prvním evropským angažmá.
17.11.Orlí křídla nabírají rychlost, smetou i Linz?ZNO - LIN 3:1, 20.kolo | Petra MatůšováVítězně naladění znojemští hokejisté pošilhávají po dalším skalpu soupeře. Na domácím ledě na ně ale nečeká žádná snadná rutina, přijíždí loňský semifinalista ligy z Linze. Utkání startuje v neděli v 17:30.
16.11.Atmosféra je tu vždy perfektní, i když se nedařilo, chválí fanoušky Marek KalusZNO - VIL 5:4, 18.kolo | Petr Frömel, Marcela ProcházkováDo orlího hnízda zamířil před touto sezónou a hned se vypracoval mezi klíčové hráče znojemského celku. Díky dvěma brankám v zápase s Villachem se Marek Kalus vyšvihl do popředí produktivity, zároveň je druhým nejlepším střelcem mužstva.
15.11.Junioři vysoce vítězí! Soupeři nasázeli devět branek ZNO - NEM 9:2, 17.kolo | Marcela ProcházkováOrli vstoupili do utkání velmi dobře a už po první třetině vše nasvědčovalo tomu, že oslaví vítězství. Své vedení nad hostujícím týmem neustále navyšovali, dokud je nezastavila závěrečná siréna. Plný počet bodů tedy poputuje na konto svěřenců Miroslava Vybírala za vítězství 9:2.
14.11.Osmnáct branek ve třech zápasech? Základem úspěchu je jistota v brance, hodnotí FryčerZNO - VIL 5:4, 18.kolo | Lukáš CahaDíky úterní výhře nad Villachem vystoupali Orli v tabulce na osmé místo a první šestku mají na dosah. Jak hodnotí vzestupné výkony týmu jeho trenér Miroslav Fryčer?
13.11.Orli si připisují třetí vítězství v řadě! ZNO - VIL 5:4, 18.kolo | Nikola KatolickáZnojmu se povedlo odskočit soupeři na rozdíl dvou branek, hosté skóre na začátku třetí části srovnali. Domácí se však nezalekli a duel dotáhli do vítězného konce.
12.11.Po reprezentační pauze opět na hokej! Soupeřem bude poslední VillachZNO - VIL 5:4, 18.kolo | TtZnojemští Orli se před začátkem reprezentační přestávky odlepili ode dna tabulky, kde je vystřídal právě jejich nadcházející soupeř. Sladký bonbónek přidali v derby s Vídní v podobě vysoké výhry. A právě na tento výkon se pokusí navázat v úterý od 18:30.
12.11.FOTO: Trenér brankářů mládeže Jakub Dohnal u týmu KHL Kunlun Red StarLukáš PeroutkaTrenér brankářů orlí mládeže Jakub Dohnal měl nedávno jedinečnou možnost podívat se do zákulisí jednoho z předních hokejových týmů světa. A to hned v exotickém prostředí Číny. Dohnal totiž strávil několik dní s týmem Kunlun Red Star hrající KHL.
9.11.Michal Kruckovyč: Hrát dospělý hokej ve Znojmě bylo vždycky mým snemTtObránce Michal Kruckovyč zažívá premiérovou sezónu ve znojemském drese mezi muži. Jaké měl při svém debutu pocity a co se mu honilo v hlavě? Dočtete se v rozhovoru.
6.11.Dominik Tejnor: Raději bychom hráli, ale věřím, že nás pauza nezastavíLukáš CahaDominik Tejnor přestoupil do Znojma loni z Chomutova. Letos se stal stabilním hráčem druhé obrany. Jak kladenský odchovanec angažmá na jihu Moravy hodnotí?
4.11.Šestibodový víkend! Orli nasázeli Vídni devět gólůVIE - ZNO 3:9, 17.kolo | Lukáš PeroutkaZnojmu se zápas vyvedl na výbornou. Ve Vídni se hlavně zásluhou druhé třetiny dostali do nechytatelného trháku a konto soupeře, který zjevně nebyl v ideální pohodě, nakonec zatížili devíti góly. Prosadilo se osm různých střelců, poprvé v sezóně Orli zvítězili dvakrát za sebou.
3.11.Znojmo porazilo Dornbirn třígólovým rozdílemZNO - DOR 4:1, 16.kolo | Nikola Katolická, Petra MatůšováZnojmo si s rakouským celkem poradilo i na domácí půdě. V prvních dvou třetinách mu naložilo po jednom gólu. Krátce po začátku třetí třetiny hosté skórovali, Orli se jich nezalekli, přidali další dvě branky a dovedli zápas do vítězného konce.
3.11.Osm gólů, žádná nahrávka. Jsem prostě týmový hráč, směje se Petr MrázekZNO - DOR 4:1, 16.kolo | Lukáš PeroutkaDvěma brankami v sobotním duelu proti Dornbirnu zvýšil Petr Mrázek svou letošní gólovou bilanci na osm. Je tak nejlepším střelcem Orlů. V kolonce asistencí přitom u jeho jména svítí velká nula. Netradiční bodové skóre bere s nadhledem. „Kluci si z toho naštěstí zatím srandu nedělají,“ říká.
3.11.Orli míří do Vídně, v derby budou chtít navázat na domácí výhruVIE - ZNO 3:9, 17.kolo | Nikola KatolickáZnojmo čeká druhý zápas ve dvou dnech. Po domácí výhře nad Dornbirnem zamíří v neděli na led Vídně, kde bude v posledním utkání před reprezentační pauzou bojovat o cenné body. Utkání začíná v 17:30.
2.11.Orli se v sobotu pokusí podruhé v sezóně porazit DornbirnZNO - DOR 4:1, 16.kolo | TtDalší domácí duel je na programu tentokrát netradičně v sobotu. Soupeřem bude Dornbirn, se kterým si Orli letos už jednou poradili. Na vítězství 3:0 se pokusí navázat od 17:30.
1.11.Znojemští junioři na domácím ledě proti Salzburgu neuspěliZNO - SPG 3:6, 16.kolo | Marcela ProcházkováPrvní část hry Orli zvládli na výbornou a s přehledem dokázali odpovědět na dvě branky, které jim Salzburg uštědřil. Od druhého dějství ale bylo vše jinak a hosté se dostali do vedení, na které svěřenci Miroslava Vybírala již nedokázali zareagovat.
31.10.Dostaneme gól a sesypeme se jako domeček z karet, mrzí NovákaZNO - GRA 0:4, 15.kolo | Nikola KatolickáÚtočník Patrik Novák nastoupil v úterý proti Grazu opět na postu obránce. O tom, jak hodnotí současnou hru Orlů i o své nové roli, se rozpovídal v rozhovoru.
30.10.Hlavním hospitality partnerem Orlů je nový Vistagrill restaurantKlubZrekonstruovaná a znovu otevřená restaurace Vistagrill na zimním stadionu v prostorách bývalého Sport baru s kapacitou 80 míst a výhledem na ledovou plochu zimního stadionu nově disponuje vybudovaným přístupem přímo ze zimního stadionu.
30.10.Graz byl nad síly OrlůZNO - GRA 0:4, 15.kolo | Lukáš Caha, Petra MatůšováGraz otevřel vývoj utkání již v sedmé minutě a skóre postupně navyšoval. Orli se snažili alespoň o čestný úspěch, avšak na gólmana hostů nevyzráli.
29.10.Třetí zápas v pěti dnech, Orli v ostrém tempu vítají GrazZNO - GRA 0:4, 15.kolo | Petra MatůšováZnojemští hokejisté se vrací zpět na domácí led, na němž by opět rádi bodovali. V cestě ale tentokrát stojí tým z absolutní špičky tabulky - Graz. Podaří se podruhé za sebou doma zvítězit? Utkání startuje v úterý v 18:30.
28.10.V Klagenfurtu rozhodla první třetina. Znojmo těsně prohráloKLG - ZNO 2:1, 14.kolo | Lukáš CahaAč znojemští hokejisté vstoupili do utkání v Klagenfurtu lépe a díky Mrázkovi vedli ve čtvrté minutě 1:0, domácí ještě v první dvacetiminutovce skóre otočili a hubené vedení udrželi až do závěrečného hvizdu.
28.10.Junioři v Budapešti neuspěli, prohráli třígólovým rozdílemBUD - ZNO 5:2, 15.kolo | Nikola KatolickáBudapešť si v první třetině vybudovala dvougólový náskok, pohlídala si vývoj zápasu a dovedla ho do vítězného konce. Autory branek na znojemské straně byli Michal Fruvirt a Martin Kosnar.
27.10.Odlepí se Orli ze suterénu? V cestě stojí rozjetý KlagenfurtKLG - ZNO 2:1, 14.kolo | Lukáš PeroutkaOrli po páteční výhře nad Fehérvárem míří na horký led Klagenfurtu, kde budou bojovat o další body do tabulky. Na sedmé místo ztrácí jen tři body, v cestě jim ale stojí soupeř, který v minulém kole zničil dosud suverénní Vídeň 7:2. Duel začíná v neděli v 17:30.
26.10.Znojemská juniorka porazila na domácí půdě OkanaganZNO - OKA 4:2, 14.kolo | Nikola KatolickáJunioři se ve čtvrté minutě ujali dvoubrankového vedení, to ještě v poslední periodě navýšili a dovedli zápas do vítězného konce.
26.10.Ve velké bitvě plně šancí berou tři body Orli!ZNO - FEH 4:3, 13.kolo | Lukáš PeroutkaZnojmo sehrálo na domácím ledě proti Fehérváru dramatický zápas plný šancí a zvratů. Z stavu 3:3 rozhodla o zisku tří bodů pro domácí přesilovka pět na tři a trefa Camerona Braese osm minut před koncem. Dva góly vstřelil Petr Mrázek, prosadil se i Radim Matuš.
26.10.Trávíme více času u videa. Má to hodně do sebe, pochvaluje si Marek KalusZNO - FEH 4:3, 13.kolo | Lukáš CahaPětadvacetiletý útočník Marek Kalus patří k nejproduktivnějším hráčům týmu. Ke svým čtyřem brankám a pěti asistencím přidal v pátek proti Fehérváru další dva body.
25.10.Orli brousí drápy na maďarský FehérvárZNO - FEH 4:3, 13.kolo | Lukáš PeroutkaLigový program pokračuje na plné obrátky a Znojmo bude mít v pátek další příležitost získat body na domácím ledě. Soupeřem jim bude maďarský Fehérvár, kde Orli před třemi týdny prohráli 2:5. Duel dvou mezinárodních klubů EBEL startuje v pátek v 18:30.
24.10.Naše hra se zlepšila, musíme tvrdě pracovat, burcuje Teemu LassilaZNO - SAL 3:4, 3.kolo | Lukáš PeroutkaJe mistrem světa, finským i slovenským šampionem. Velezkušený finský gólman Teemu Lassila nyní pomáhá Orlům v těžkém startu do sezóny mezinárodní EBEL. Proti Salzburgu si připsal 38 úspěšných zásahů, těsné porážce 3:4 nakonec nezabránil. „Nechybělo moc,“ litoval po zápase.
23.10.Tři vstřelené branky bodový zisk nepřineslyZNO - SAL 3:4, 3.kolo | Petr Frömel, Petra MatůšováDvě rozdílné třetiny zažili znojemští hokejisté. V té první se i přes počáteční tlak soupeře dostali do dvougólového vedení, v té další však během pěti minut o náskok přišli. Ve třetí části inkasovali znovu dva góly, v závěru sice snížili, avšak jejich následná aktivita už vyrovnání nepřinesla.