Na domácím ledě uhráli junioři jediný bod

Juniorský hokej
ÚT 24. 2. 2004
Z n o j m o - Poslední dvě utkání sehráli junioři v domácím prostředí, ale to se jim nakonec jako výhodou neukázalo. Nejdříve proti Uherskému Brodu nechali soupeře v poslední třetině otočit výsledek zápasu v jeho prospěch a s Frýdkem-Místkem si také nedokázali pohlídat vedení a o body se rozdělili. <p> <b>Znojmo – Uherský Brod 2:4 <br>Znojmo – Frýdek-Místek 5:5 </b>
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku 38. kolo 20.2.2004
Znojmo – Uherský Brod 2:4 (2:1, 0:0, 0:3)
Branky: Demek, Murray.

Trenér Miloš Holaň: „Myslím si, že jsme odehráli celkem slušné utkání, ale bohužel v poslední třetině jsme dostali tři góly. Ten poslední padl při naší power play. Svůj den neměl brankář Lang a v zápase propadla první formace, přes kterou šly góly.

39. kolo 22.2.2004
Znojmo – Frýdek-Místek 5:5 (2:1, 1:2, 2:2)
Branky: Janák 2, Zacha 2, Novák.

Trenér Miloš Holaň: „Zbytečně ztracený bod, protože jsme celé utkání vedli a soupeř jen dotahoval. O výhru nás připravily individuální chyby obránců, po kterých padaly góly.“