Znojmo stále v elitní čtyřce

Zápas
ÚT 24. 2. 2004
T ř i n e c - Polovinu zápasu Orli vždy dotahovali jednobrankový náskok Ocelářů až do stavu 4:4. Pak se ale první znojemská pětka opět nadechla k velkému výkonu a zajistila zasloužené vítězství. Podílela se na celkovém přídělu pěti góly do Vojtkovy branky. Hvězdou zápasu byl kapitán <b>Pucher</b>, který jednu branku vstřelil a další tři přichystal svým spoluhráčům. Divokou přestřelku dotáhlo Znojmo do vítězného konce a díky prohře Slavie si tak již zajistilo postavení v první čtyřce. O soupeři v play-off se rozhodne až v pátek v přímém souboji se Spartou, která v zápase s Plzní zvítězila a drží si stále jednobodový náskok před Znojmem. Vítěz zápasu se střetne s Vítkovicemi, poražený narazí na Slavii.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024