Dorost prodloužil šňůru proher

Dorostenecký hokej
NE 7. 3. 2004
Z n o j m o - Už deset zápasů v řadě neodkázali znojemští dorostenci vyhrát, podařilo se jim pouze získat jediný bod za remízu. Poslední tři zápasy opět nebodovali, i když blízko zisku jednoho bodu byli v utkání proti Vsetínu. Proti ostravské Sareze nevyužili brankové příležitosti a v dalším utkání si nedokázali poradit se silnými Vítkovicemi. Dorost má před sebou už jen dvě extraligová kola, z toho to poslední ve čtvrtek 11.3. sehrají na domácím ledě proti Brnu. <p> <b>Znojmo – Vsetín 1:2<br> Ostrava – Znojmo 3:1<br> Znojmo – Vítkovice 2:5</b>
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku 52. kolo 1.3.2004
Znojmo – Vsetín 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Branka: Odehnal.

Trenér Karel Vaněk: „Kvalitní utkání, ve kterém rozhodli šťastnější hosté. Nám nepomohla k zaslouženému bodu ani dvouminutová power play.“

53. kolo 4.3.2004
Ostrava – Znojmo 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Branka: Růžička.

Trenér Karel Vaněk: „Utkání jsme začali na čtyři pětky, ale po vlastní brance na 2:0 jsme hru stáhli na tři pětky, a tím se naše hra zlepšila. Gólem na 2:1 jsme se dostali do zápasu, ale opět jsme nebyli schopni dát ani ty nejvyloženější šance. V závěru po prohraném buly jsme inkasovali. Hodně jsme byli vylučováni, neboť naši hráči nejsou schopni dobře bruslícího soupeře přebruslit a tím zbytečně faulují.“

54. kolo 6.3.2004
Znojmo – Vítkovice 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
Branka: Odehnal, Koza.

Trenér Karel Vaněk: „Soupeř byl lepší, ale na druhou stranu hrál převážně s hráči ročníku, který letos končí a hlavně se připravují na play-off. My hrajeme s hráči z 9. třídy, ale ti bohužel nestačí bruslařsky ani fyzicky.“