Orli vyválčili proti mistru šťastnou výhru v prodloužení

Zápas
ČT 30. 12. 2004
Z n o j m o - Poslední zápas v roce 2004 odehráli Orli v podobném duchu, jako v několika uplynulých kolech. Už popáté v řadě totiž v jejich případě muselo rozhodnout až prodloužení o tom, zda někdo ze soupeřů získá nebo nezíská bod navíc. Znojmu se to podařilo nejen na Slavii, ale i proti Zlínu. I toto vítězství bylo vyloženě vydřené a velkou roli sehrálo i štěstí. Po dvou třetinách byl stav 1:0 pro hosty, kteří mohli ve třetí části svůj náskok i zvýšit, ale videorozhodčí gól nepotvrdil kvůli posunuté Slávikově kleci. Znojemský <b>Erat</b> potom dokázal vyrovnat, ale vítězného gólu se ani jeden celek po šedesáti minutách nedočkal, i když k tomu oba měly blízko. V nastaveném čase pak přesně mířil za Altrichtera <b>Uram</b>.