Z Ostravy jede Znojmo s prázdnou

Zápas
PÁ 16. 9. 2005
O s t r a v a - Zápas o další extraligové body na ledě Vítkovic Orlům své ovoce nepřinesl. Po první třetině vedli domácí o dvě branky a znojemským hráčům se podařilo skóre v prostřední časti hry vyrovnat. Hned ze začátku druhé třetiny snižoval <b>Ludvík</b> a brankou do šatny vyrovnal premiérovým gólem <b>Tatarčík</b> (na snímku). Vítkovice ale dokázaly na začátku třetí třetiny odpovědět gólem a přidaly další úspešnou střelu za Trvajova záda při vyloučení znojemského hráče za příliš mnoho hráčů na ledě. Znojmo se s výsledkem nehodlalo smířit a tři a půl minuty před koncem začalo hrát power-play. Hra vabank jim však nevyšla a severomoravané upravili konečnou podobu skóre gólem do prázdné branky.