Cenný bod z Liberce

Zápas
PÁ 16. 11. 2007
<em>Liberec</em> - Výborné utkání sehráli Orli na severu Čech. I když v průběhu celého utkání a ani v prodloužení nepadla jediná branka, bylo se na co dívat. Rychlý hokej s mnoha slibnými šancemi na obou stranách ale likvidovali bezchybní brankáři. Zvláště <b>Jiří Trvaj</b> s ledovým klidem vyřešil několik nebezpečných nájezdů a závarů před svojí svatyní. Třikrát v zápase zvonila za Pincem tyč po střelách Bičánka, Růžičky a Mudrocha, podobně dobře postavenou branku měl Trvaj ve druhé minutě prodloužení, když se puk z hole Plodka olíznul o břevno jeho branky. Poprvé se tak muselo letos v Liberci o výsledku utkání rozhodovat v samostatných nájezdech. Ve druhé sérii předvedl skvělý bekendový blafák Čermák a zajistil tím Bílým Tygrům bod navíc.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024