Orli Znojmo Orli Znojmo

Bližší informace k prodeji permanentek

Bližší informace k prodeji permanentek

Znojmo - Jak bylo slíbeno, přinášíme vám nyní detailní informace o způsobu prodeje permanentních i jednotlivých vstupenek na nadcházející sezónu. Prodej permanentek odstartuje ve čtvrtek 19. května a ceny se v porovnání s loňským ročníkem nemění. Pro věrné fanoušky, kteří si svou vstupenku zakoupí včas, jsou navíc připraveny dárky!

Permanentní vstupenky

Ceny se oproti loňské sezóně měnit nebudou. Změn dozná jen grafická podoba vstupenek, kdy na každou přibude barevné označení sektoru pro snadnější identifikaci. Proto také dojde k jejich kompletní předsezónní výměně.

Začátek předprodeje je letos plánován na čtvrtek 19. května 2011.

foto
⇒ Na tři majitele permanentek čeká podepsaný mistrovský dres

Držitelé permanentních vstupenek budou mít dále volný vstup nejen na mistrovské zápasy první ligy, ale také na všechny přípravná utkání a případné duely play-off.

Letos je k prodeji permanentek znovu připravena předsezónní akce. Věrní fanoušci si budou moci ke každé zakoupené permanentce vybrat jeden z dárků, které jsou pro ně připraveny. Počty dárků ovšem nejsou neomezené, proto by zájemnci neměli s nákupem příliš dlouho váhat. Tato akce je časově omezena na období května a června.

Navíc jako bonus budou při prvním mistrovském utkání na domácím ledě vylosováni tři majitelé platných permanentek, kteří obdrží unikátní památeční dres mistrovských juniorů s podpisy všech hráčů.

Ceny permanentek a nabídka akčních dárků pro sezónu 2011/12

Sektor A
výhled, dolní
výhled, horní

Sektor B
výhled
2000,- Kč
Akční dárky na výběr:
  • kšiltovka s výšivkou loga klubu (černá/červená)
  • klubová šála – nový design!
  • pivní sklo 0,5l s vypískovaným logem klubu
  • minidres do auta

Sektor G1
výhled

Sektor G2
výhled
1800,- Kč
Akční dárky na výběr:
  • klubová šála – nový design!
  • pivní sklo 0,5l s vypískovaným logem klubu
  • minidres do auta

Sektor C (výhled)
Sektor D (výhled)
Sektor E (výhled)
Sektor F (výhled)
Stání s místenkou
1500,- Kč
Akční dárky na výběr:
  • pivní sklo 0,5l s vypískovaným logem klubu
  • minidres do auta

Sektor H
výhled
1300,- Kč
Akční dárek:
  • minidres do auta

Stání bez místenky
výhled 1
výhled 2
1100,- Kč

Permanentky bude možné zakoupit v kanceláři hokejového klubu na ulici Dvořákova 16 (první patro na konci chodby) v uvedené dny:

Pondělí7:15 – 12:00    13:00 – 15:30
Úterý7:15 – 12:00    13:00 – 15:30
Středa7:15 – 12:00    13:00 – 15:30
Čtvrtek7:15 – 12:00    13:00 – 15:30
Pátek7:15 – 12:00

Nákup lze uskutečnit také v době konání přípravných utkání. Dotazy k prodeji permanentek můžete směřovat na telefonní číslo 515 22 10 11.

Vstupenky na jednotlivé zápasy

Cena lístků na stání a sezení je jednotně stanovena na 100,- Kč za zápas, přičemž vstup zdarma budou mít nadále děti do 140 cm a držitelé průkazu ZTP.

K tomuto kroku se vedení klubu odhodlalo zejména z důvodu zjednodušení organizace a zrychlení samotného procesu vstupu na stadion, což by mělo přispět k většímu diváckému komfortu. Fanoušci si tak sami budou moci zvolit, zda budou zápas sledovat ve stoje, nebo se půjdou bez problémů posadit na volná místa do sektorů k sezení.

Vstup na jednotlivá mistrovská utkání sezóny 2011/12

Cena:100,- Kč

Vstupenka platí do sektorů G1, G2, C, D, E, F, H a na stání na všechna místa, kromě těch obsazených permanentními vstupenkami.

Děti do 140 cm a držitelé průkazu ZTP mají vstup zdarma.

Spolu s výše uvedenými změnami dojde také s největší pravděpodobností ke změně pořadatelské a bezpečnostní služby na stadionu v průběhu utkání, s čímž budou spojeny některé další novinky související s organizací průběhu zápasů. V součastné době probíhají na toto téma jednání. Jakmile padne konečné rozhodnutí, budeme o konkrétních novinkách aktuálně informovat na webových stránkách.