Orli ztratili svoji neporazitelnost proti lídrovi tabulky z Lince

Zápas
NE 1. 1. 2012
<em>Znojmo</em> - První den v novém roce Orli odcestovali na horký led lídra EBEL, Lince, a doufali, že naváží na své předchozí úspěchy s tímto soupeřem. V polovině zápasu se však Jihomoravané potýkali již s dvou gólovou ztrátou poté, co za Kacetlovými zády skončily přesilovkové střely Ouelletteho a Irmena. Znojmo ovšem také dokázalo využít početní výhodu a do poslední periody šlo zásluhou Jiřího Berouna pouze s jednobrankovým mankem. Před závěrečnou sirénou byly k vidění ještě dvě branky, na každé straně jedna, a i přestože Orli vystrčili růžky a skórovali v oslabení na výhru to tentokrát nestačilo. Znojmo, jako poslední ze všech týmů EBEL, tedy také podlehlo prvnímu celku tabulky a domů se vrací s prázdnou.