Znojmo je nejlepším venkovním týmem EBEL!

ICE Hockey League
ST 15. 1. 2014
Orli jsou po základní části nejúspěšnějším týmem EBEL v zápasech na stadionech soupeřů. Z 22 utkání získali 28 bodů, stejné množství jako doma. Jen šestkrát se domů vraceli bez bodu.

Zajímavé prvenství si Znojmo vybojovalo díky vítězství v posledním kole na ledě Grazu. O bod tak předstihlo Vídeň i Bolzano a na stadionech soupeřů získalo rovnou polovinu z celkového počtu 56 bodů.

Orli se oproti minulým sezónám výrazně zlepšili v defenzivě. Zatímco ještě loni se v některých duelech nevyhnuli sedmi a osmigólovým přídelům, v letošním ročníku na stadionech soupeřů inkasovali maximálně čtyři branky, což je skvělé číslo! Nejvyššího vítězství dosáhli v Lublani (5:0), nejvýraznější porážka přišla paradoxně v domácím střetnutí proti Dornbirnu (2:6).

Tabulka venkovních zápasů po základní části EBEL 2013/14

Venkovní tabulka 2013/14