Přijďte na autogramiádu celého týmu, nahlédněte do kabiny! Je tu odpoledne s Orly

Fanclub
ÚT 3. 2. 2015
Chcete získat podpis svého oblíbeného hráče? Zabruslit si se znojemskými hvězdami, vyzkoušet si nájezd na brankáře nebo nahlédnout do kabiny A-mužstva? Pak v neděli 8. února od 14:45 přijďte na zimní stadion ve Znojmě a užijte si speciální program. Vstup je zdarma!

Jedním z hlavních lákadel odpoledne je velká autogramiáda, při níž se bude zájemcům podepisovat kompletní tým Orlů Znojmo. S vybranými hráči A-týmu se poté fanoušci budou moci potkat také na ledě, kde je od půl čtvrté do půl paté na programu veřejné bruslení.

Můžete otestovat také své hokejové dovednosti a vyzkoušet si samostatný nájezd proti jednomu z brankářů znojemského týmu. A až vás to na ledě nebude bavit, nahlédněte do zákulisí, kam je běžně přístup zapovězen - přímo do kabiny A-mužstva! Prohlídky budou svým komentářem doprovázet členové realizačního týmu Orlů.

Otevřen bude také fan shop v rohu zimního stadionu a dětský koutek. Celým odpolednem provede moderátor.

Vstup na speciální hokejové odpoledne je přes turnikety u hlavního vchodu zimního stadionu zcela zdarma!