Orli Znojmo Orli Znojmo

Orli opět v televizi. SPORT 5 odvysílá více než polovinu domácích zápasů!

Orli opět v televizi. SPORT 5 odvysílá více než polovinu domácích zápasů!

Skvělá zpráva pro hokejové fanoušky! I v nadcházející sezóně se mohou těšit na zápasy Orlů v EBEL na sportovním kanálu SPORT 5.

Klub Orli Znojmo a televizní stanice SPORT 5 navážou na úspěšnou spolupráci z předchozího ročníku, kdy pět odvysílaných zápasů v přímém přenosu zhlédlo na 200 000 diváků a další ze záznamů.

Během sezóny 2015/2016 (základní část, nadstavba + případné čtvrtfinále play-off) uvidí diváci SPORT 5 hned patnáct domácích utkání Znojma! "Takovou porcí přenosů na volně šiřitelném televizním kanálu se v České republice nemůže pochlubit žádný jiný klub," pochvaluje si Petr Veselý, manažer klubu.

"Televizní přenosy zápasů Orlů měly velmi pozitivní ohlas u partnerů klubu a věříme, že toto rozšíření spolupráce přinese další zvýšení atraktivity našeho klubu pro případné nové partnery a také významně přispěje k medializaci znojemského hokeje a města Znojma, nejen jako města kultury a dobrého vína, ale i sportu." Každé utkání navíc odvysílá SPORT 5 v reprízách.

Pro SPORT 5 bude přímé přenosy i nadále zajišťovat produkční společnost PlayoTV, která nabídne zbylé zápasy v internetovém streamu. "Jsme si vědomi některých nedostatků tohoto vysílání v loňské sezóně a společně s partnery již pracujeme na jejich odstranění, aby k nim v průběhu přenosu nedocházelo," pokračuje. PlayoTV se tak i pro tuto sezónu stává důležitým mediálním partnerem.

"Jsme velmi rádi za tuto vzájemnou spolupráci, která dává možnost sledovat zápasy EBEL ligy divákům po celé České republice a také těm, kteří nemají zrovna možnost dostavit se přímo na zimní stadion ve Znojmě. Ze zkušenosti již víme, že televizní zápasy nijak negativně neovlivňují návštěvnost našich domácích utkání, která naopak v minulé sezóně opět částečně vzrostla," prozradil Veselý.

A kdy se Orli objeví na obrazovkách SPORT 5 poprvé? Bude to hned v prvním kole, kdy Znojmo hostí Linz. Přímý přenos startuje v 16:55 hodin. Zápas navíc bude k vidění ve čtyřech reprízách.