Máte permanentku? Přihlaste se a vyhrajte výjezd na trip s týmem!

Fanclub
PO 25. 1. 2016
Jste majitelem permanentní vstupenky pro sezónu 2015/2016? Chcete získat jedinečné zážitky a zúčastnit se venkovního tripu s A-týmem do Bolzana? Zúčastněte se soutěže!

Ze zaregistrovaných bude vybrán jeden vítěz, který správně odpoví na danou otázku. Ten odcestuje spolu s týmem v pondělí 1. února na dvoudenní trip do italského Bolzana, kde Orli v úterý sehrají ligový zápas. Návrat do Znojma je předpokládán ve středu v ranních hodinách.

Orli dali svým věrným fanouškům stejnou možnost i loni, kdy vítěz Ivo Medek vyjel s mužstvem také na dva dny do Dornbirnu a Innsbrucku. "Mé dojmy z tripu jsou jen ty nejlepší. Nejdůležitější pro mě bylo zažít tu atmosféru. Byl to skvělý zážitek," řekl po návratu vítěz. Podívejte se sami, jak to na loňském tripu vypadalo.

V případě více správných odpovědí rozhodne los. Registrace končí ve čtvrtek 28. ledna ve 12:00 hodin.