Orli se vrací na led už i se zahraničními posilami. Trénovat začnou v Telči

Aktuální zprávy
SO 28. 7. 2018
Orlí letka se sejde v pondělí k prvnímu tréninku na ledové ploše. Trénink je na programu od 10 hodin v Telči.

Téměř čtrnáctidenní dovolená skončila a znojemští hokejisté se po čtyřech měsících vrátí v pondělí dopoledne na led. Z důvodu stále probíhající rekonstrukce chlazení zahájí přípravu na zimním stadionu v Telči, jenž je vzdálen zhruba hodinu od Znojma. Úvodní tréninková jednotka potrvá bezmála dvě hodiny.

"Čeká nás bruslení, bruslení a bruslení. První dva týdny nebudou pro hráče příjemné, ale jde o nutnou součást přípravy. Každý počítá s tím, že to bude bolet. Potom přejdeme na taktické prvky," přiblížil plány hlavní trenér Miroslav Fryčer.

První oficiální sraz je na programu o den dříve, což se trenérům budou hlásit už i zahraniční posily, které přiletí do České republiky během víkendu.

První přípravné utkání sehrají Orli v úterý 14. srpna od 18 hodin v aréně brněnské Komety. Kompletní seznam zápasů naleznete zde. EBEL startuje v pátek 14. září zápasem ve Villachu.