Vyjádření k úpravám provozu občerstvení po prvním domácím zápase

Aktuální zprávy
PÁ 5. 10. 2018
V průběhu týdne se uskutečnila schůzka mezi zástupci klubu, provozovatelem a společností zajišťující prodej občerstvení na zimním stadionu na téma řešení neuspokojivé situace vzniklé při prvním domácím utkání EBEL.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Jak již bylo avizováno, před začátkem nové sezóny došlo ke změně provozovatele občerstvení při zápasech Orlů Znojmo. Všechny strany si od této změny slibovaly zkvalitnění služeb v Nevoga aréně.

Bohužel první zápas ukázal řadu nedostatků, které je nutné vyřešit a do dalších utkání celé fungování systému občerstvení zlepšit. Nutno zmínit, že nový provozovatel neměl snadnou úlohu, kdy v letošním roce nebylo možné si v přípravných zápasech vše vyzkoušet a v praxi se připravit na možné komplikace, které s sebou takto významná změna vždy přináší, což ovšem situaci nijak nezlehčuje.

Klub i provozovatel pozorně vnímají reakce návštěvníků, jejich připomínky a výtky. Vzájemně se dohodli na přijetí několika opatření, která by měla přispět k plynulosti provozu občerstvení, a tím i k očekávanému zkvalitnění servisu jako takového.

Jsou jimi především tyto konkrétní kroky:

• navýšení počtu personálu na stáncích občerstvení
  • navýšení počtu personálu zajišťujících roznos po stadionu
  • přesunutí zařízení BeerJet do stánku při vstupu za sektorem H (dříve prostor podia pro Cheerleaders)
  • řádné označení stánků
  • dovybavení technologiemi
  • částečné upravení ceníku produktů
  • doplnění nabídky produktů
  • přijímání plateb v EURO na všech prodejních místech

Dále se pak Znojemský pivovar jako jeden z hlavních partnerů klubu dohodl s prodejcem na spolupráci, čímž bylo opět umožněno snížit cenu piva na 30 Kč s platností již od sobotního zápasu.

Změny by měli návštěvníci ZS pocítit již při dalším domácím utkání s Innsbruckem. Klub společně s provozovatelem občerstvení zároveň žádají fanoušky o trpělivost v následujících několika domácích zápasech, než se všechny změny podaří plně uvést do praxe. Děkujeme za pochopení. #JsmeJedenTym

Ceník vybraných produktů ve stálých prodejních místech v rozích stadionu platný od 6. října 2018:

Jídlo
Klobása:65 Kč / v prodeji na všech stáncích
Cigáro:65 Kč / v prodeji na všech stáncích
Párek v rohlíku:25 Kč / v prodeji na všech stáncích
Hranolky (kečup/tatarka):35 Kč / v prodeji na stáncích u vchodu
Sýr v bulce:60 Kč / v prodeji na stáncích u vchodu
Pití
Pivo ZNAJMER 0,5l:30 Kč (80 Kč včetně vratné zálohy na kelímek)
Limo 0,5l:25 Kč (75 Kč včetně vratné zálohy na kelímek)
Coca Cola 0,5l (Fanta, Sprite):35 Kč
Ice Tea 0,5l:40 Kč
Bonaqua 0,5l:25 Kč
Čaj 0,2l:20 Kč
Grog 0,2l:35 Kč
Svařák 0,2l:35 Kč

U vstupu na zimní stadion v prostoru za sektorem H (dříve prostor podia pro Cheerleader) bude umístěno výčepní místo s technologií BeerJet, kde bude možné pohodlně zakoupit Pivo a Limo.

* Možnost platit v EURO / 1 EURO = 25 Kč