Jan Bulín: Chtěli jsme hrát jako v Salzburgu, bohužel se nám to nepovedlo

Rozhovory
ČT 27. 12. 2018
Znojemský odchovanec Jan Bulín má za sebou první gól v EBEL v kariéře. Byl ale skutečným autorem? A jak hodnotí poslední zápas? Dočtete se v rozhovoru.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

S Fehérvárem to na body nestačilo. Jak byste to utkání zhodnotil?
Byli jsme všude o krok pozadu. Neměli jsme střední pásmo a odrazilo se to od výsledku. Chtěli jsme hrát to, co jsme hráli v Salzburgu. To znamená hrát hlavně ze zabezpečené obrany, a to se nám bohužel nepovedlo.

V prvních dvou třetinách jste neměli moc šancí. Bylo těžké se proti soupeři prosadit?
Fehérvár je určitě nepříjemný soupeř. Nějak nám to celé nesedlo.

Byl jste ohlášen jako střelec čtvrtého znojemského gólu, ale v zápise nakonec je jako střelec uveden Anthony Luciani. Jak se to celé seběhlo?
Já jsem puk nahrával Anthonymu Lucianimu, který se mi to snažil vrátit. Odrazilo to do brány od obránce Fehérváru, takže to není můj gól.

Byl by to váš první seniorský gól, budete tedy něco platit?
Snad ne (smích). Už jsem to hlásil v kabině. Když jsem to nedal já, tak snad ne.

Několik posledních zápasů hrajete na tři lajny, takže máte na ledě hodně prostoru. Vyhovuje vám to?
Z tohoto pohledu je to pro mě super. Konečně si alespoň pořádně zahraji. Takže teď mě to fakt neskutečně baví.

Teď hrajete prakticky obden, musí to být fyzicky náročné. Cítíte únavu?
Je to pravda. Teď máme velkou spoustu zápasu, je to hodně obtížné. Ale dáme si vždycky nějaký lehký trénink, dobře zregenerujeme a jdeme zase připraveni na zápas. Potřebujeme bodovat.