Orli získali do bojů o play-off dvě výrazné posily: společnosti Xiaomi a Natuzzi!

Aktuální zprávy
PÁ 29. 11. 2019
Znojemští hokejisté nebudou mít v bojích o play-off v zádech jen své skvělé fanoušky, ale také dva nové partnery: Xiaomi a Natuzzi!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Orli se mohou již dnes večer ve Villachu spolehnout i na své nové partnery. Natuzzi bojuje na trhu s nábytkem, Xiaomi si podmaňuje doslova celý svět mobilních telefonů. V Česku se stal během krátké doby dvojkou, rakouský trh je tak logickou další volbou. "Pro nás je to skvělé spojení. Myslím, že jde o opravdu skvělé spojení a počátek víceleté spolupráce s velkým potenciálem. Velmi nás těší, že se nám podařilo získat dalšího silného partnera pro znojemský hokej," říká k nové spolupráci manažer Orlů Petr Veselý.

V nejbližší době se hokejisté vyznávající červenou, bílou a černou oblečou do aktualizovaných dresů, na kterých ukáží nové partnery v plné parádě. "Jsme rádi, že se vše povedlo dotáhnout do konce. Rakouský trh je pro nás velkou výzvou," potvrdil podnikatel Viktor Hajíček, jehož společnost Witty Trade právě Xiaomi zastupuje.