Radek Haman za vzkazy děkuje

Aktuální zprávy
PO 10. 3. 2003
Z n o j m o - Nejen o vzkazech od fanoušků a atmosféře ve znojemském týmu, ale hlavně o dojmech z právě skončeného vítězného zápasu se s fanoušky podělil znojemský útočník <b>Radek Haman</b>.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Dojmy ze zápasu?
„Super, paráda, krásný. Každý trošku v hloubi duše doufal, ale až tak moc jsme nevěřili, že oba zápasy doma vyhrajeme. Jsme realisti. Ale byli jsme úplně rozhodnuti udělat pro to úplně maximum. Teď panuje samozřejmě obrovský nadšení. Teď jsme se v tý sérii dostali trochu na koně my. A teď už je to jen v našich rukách, jak to dokážeme využít.“

Kdyby vás fanoušci viděli v Pardubicích po druhém zápasu v kabině, určitě jste nepůsobili jako tým, který je schopen lídra soutěže porazit. V čem nastala ta změna?
„Myslím si, že jsme čekali na to naše domácí publikum. Věděli jsme, že nás požene dopředu a že jsme schopni hlavně po tom prvním zápase v Pardubicích s nima v pohodě hrát. Po tom druhém zápase jsme byli hlavně zdrblí z toho, že jsme si to prohráli vlastně svýma vlastníma chybama už na začátku. Ale doma jsme začínali zase na 0:0 a věřili jsme, že jeden zápas můžeme vyhrát. Že jsme vyhráli oba, je naprostá paráda.“

Co můžete čekat v Pardubicích od domácího týmu? Určitě to nebude jednoduché…
„Jsme připraveni na to, že na nás Pardubice doma vletí, půjdou do nás asi dost zostra, ale jsme na to připraveni. Vůbec se toho nebojíme a tenhleten styl hry přijímáme.“

Četli jste v kabině vzkazy od fanoušků a mělo to na vás nějaký vliv?
„Samozřejmě! Vidíme, že lidi mají zájem a teď v play off to vnímáme dvojnásob. V základní části jsme vnímali i pískot, ale tyhlety vzkazy nám velmi pomáhají. Nezůstaly někde zastrčené, visí na nástěnce. Dnes jsme dostali další příděl. Po dnešku možná asi budeme muset zvětšit nástěnku, aby se tam všechno vešlo. Jménem všech kluků za všechny pozdravy a povzbuzení moc děkuju!“