AKTUALIZOVÁNO: Důležité informace k domácím zápasům

Aktuální zprávy
PÁ 25. 9. 2020
// AKTUALIZOVÁNO // S ohledem na hygienická opatření a striktní nařízení vlády, respektive Ministerstva zdravotnictví ČR, čeká na fanoušky během domácích mistrovských utkání několik změn.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Klub se musí povinně řídit všemi mimořádnými předpisy, které naleznete na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR. Fanoušci musí mít po dobu své přítomnosti v Nevoga aréně nasazenou roušku nebo jiné odpovídající krytí dýchacích cest s výjimkou konzumace občerstvení. Při porušení této povinnosti mohou být vykázáni ze zimního stadionu. Prosíme všechny návštěvníky o vzájemnou ohleduplnost a respektování pravidel.

Prodej vstupenek

Vzhledem k omezené kapacitě stadionu se na zápas nebudou prodávat žádné jednorázové vstupenky. Vstup mají pouze držitelé permanentních karet. Pro ostatní fanoušky připravuje klub stream ze zápasu.

Rozvržení zón

Na domácí utkání připravil klub v souladu s mimořádným opatřením 2 zóny pro diváky. Každá ze zón má maximální kapacitu 500 diváků, celkem tak může být do Nevoga arény vpuštěno 1000 fanoušků. Turnikety budou rozděleny pro vstupy návštěvníků do jednotlivých zón. Místa na stání nebudou obsazována. Dle nařízení mají obě zóny samostatné sociální zařízení i občerstvení.

ZónaVstupSektory
Modrá (A):hlavní vchodAH, G1, G2, AD, D, E
Žlutá (B):vchod hostéC + B + F + H*

* Do sektoru H (za brankou bez zatáčky) budou usazeni ti fanoušky, kteří si zakoupili permanentní vstupenky na stání. Všem vlastníkům permanentek na Stání bude u vstupu předána permanentní vstupenka do sektoru H. V dalších dnech ji bude možné v případě zájmu vyměnit za jiné dle volných míst. Žádné další permanentky na stání nebude klub vydávat.

Všem návštěvníkům bude před vstupem do Nevoga arény změřena teplota a poskytnuta dezinfekce na ruce. V průběhu zápasu (ani o přestávkách) nebude možné přecházet mezi jednotlivými zónami. Opustit stadion bude možné pouze o přestávkách a po zápase. Je zakázáno pohybovat se na úrovni ledu a u mantinelů. Děkujeme všem divákům, že dodržují místa na sezení uvedená na vstupenkách. Zároveň prosíme o dodržování dvoumetrových odstupů a zákazu shlukování se – platí i v prostorách před zimním stadionem.

Otevření Nevoga arény

Zimní stadion bude otevřen v den zápasu od 16:45. Dětský koutek bude uzavřen, fanshop v provozu pouze pro návštěvníky z modré zóny.

16:45Otevření zimního stadionu
17:30Začátek zápasu

Vyzvednutí permanentních karet a voucherů

Dárky k permanentním kartám bude možné vyzvednout si před zápasem u vrátnice zimního stadionu po předložení letošní permanentní vstupenky na prvních třech domácích zápasech (v sobotu od 16:30).

Fanoušci, kteří si zakoupili novou permanentní vstupenku a obdrželi voucheru, si ji mohou vyzvednout u vrátnice zimního stadionu nebo použít ke vstupu na stadion samotný voucher. Permanentní vstupenku bude možné vyzvednout si taktéž v průběhu dalších dnů na sekretariátu.

Akreditace

Specifická pravidla a omezení kapacity platí také pro novináře a fotografy. Jednotlivá opatření komunikujeme individuálně, případné dotazy směřujte na email hcorli@gmail.com.