Aqotec Orli Znojmo! Novým generálním partnerem klubu je firma Aqotec

Aktuální zprávy
PÁ 18. 9. 2020
Hokejoví Orli mají pro nadcházející soutěžní ročník generálního partnera! Stává se jím společnost Aqotec, jejíž jméno bude nově i v názvu klubu. Do sobotního prvního ligového zápasu tak tým vyjede jako Aqotec Orli Znojmo.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Společnost Aqotec je partnerem Orlů již od roku 2011, postupem času se spolupráce rozvinula až na úroveň hlavního partnera klubu. Nyní dostává další rozměr. Aqotec, s.r.o se stává generálním partnerem Orlů Znojmo pro následující sezónu. Rozsah a výše plnění jsou na takové úrovni, že klub bude v nové sezóně vystupovat pod sportovním názvem Aqotec Orli Znojmo.

„Naše společnost podporuje Orly již řadu let. Současná situace donutila vedení klubu přesunout tým zpět do českých soutěží, což vzhledem k okolnostem plně chápeme. Společně s vedením klubu jsme proto hledali cesty, jak smysluplně nastavit spolupráci i pro tento rok, a jsme rádi, že se nám to nakonec podařilo. Celou věc bereme jako příležitost. Naše firma je velmi dobře etablována a známa na západním trhu, i v České republice úspěšně působíme již delší dobu. Nyní však přišel čas posunout se dále, proto jsme se rozhodli udělat z českého sídla podniku centrálu, která bude řídit expanzi naší společnosti na trhy v Polsku a na Slovensku," popisuje spolumajitel společnosti Tomáš Dyml.

„Na základě toho jsme kvitovali návrh, se kterým přišlo vedení klubu, jak ještě více zviditelnit naši firmu. Stáváme se tak generálním partnerem Orlů v nadcházející sezóně. Z uzavřené spolupráce máme nesmírnou radost a věříme, že společně zažijeme mnohá vítězství nejen na sportovním poli," dodává Dyml.

Podpis Aqotec

„Firma Aqotec náš klub výrazně podporuje již řadu let, nyní ale přichází úplně nová úroveň spolupráce. Aqotec jako jeden z mála partnerů nebyl nucen svůj příspěvek do klubové kasy krátit vzhledem k situaci kolem pandemie koronaviru, ale naopak ho pro následující sezónu navýšil, a to až do té míry, že jeho jméno bude spojeno i s názvem klubu. Toto partnerství nám výrazně pomůže stabilizovat rozpočet pro následující sezónu, a vytvořit tak ještě silnější tým. Věříme, že spolupráce naplní očekávání a bude pro obě strany přínosem," konstatuje manažer Orlů Znojmo Petr Veselý.

O společnosti Aqotec

Firma Aqotec je původem rakouská společnost s dvacetiletou tradicí, více než 130 zaměstnanci a dvěma výrobními centry. Svoje produkty distribuuje do více než patnácti zemí světa. Nově svoji aktivitu více rozšiřuje v Česku a na Slovensku. Obchodní zaměření společnosti zahrnuje výrobu energie, kompaktní systémy pro rozvod tepla, řídící a komunikační technologie a odbornou podporu při plánování.

Pod heslem „Inteligentní řešení z osvědčených komponent“ společnost nabízí řešení a produkty pro výrobu energie, její přenos a projekty rozvodů lokálního a dálkového vytápění. Jako poskytovatelé systémů vás bude doprovázet od prvotní myšlenky, přes plánování až po řízení provozu. Specialitou společnosti je pak výroba a instalace tepelných výměníkových stanic.