Asistentem trenéra se stal Milan Navrátil

Aktuální zprávy
SO 20. 4. 2013
<em>Znojmo</em> - Zatímco kádr znojemských hráčů pro příští sezónu v Erste Bank lize ještě není zcela kompletní, realizační tým již zná své složení. Nový hlavní trenér Jiří Režnar si vybral za svého asistenta devětatřicetiletého Milana Navrátila, jenž v minulých letech vedl mládežnické třídy brněnské Techniky. Bývalý asistent Petr Kučírek bude u A-týmu zastávat pozici sportovního poradce. "Věříme, že toto nové složení dá týmu potřebný impulz a zároveň bude zajištěna kontinuita práce z minulých let," řekl manažer klubu Petr Veselý.

Práci kustodů budou nadále vykonávat Oldřich Helebrant a Luboš Altenburger. Nemění se ani pozice trenéra brankářů, kterou zastává bývalý gólman Petr Hrachovina.

Hráči se s trenéry sejdou poprvé v pondělí 22. dubna dopoledne, kdy začíná letní příprava. Úvodní týden mají hráči na programu dopolední tréninky ve sportovní hale F. J. Curie a na umělé trávě na stadionu v Husových sadech.

Realizační tým pro sezónu 2013/2014

Hlavní trenér: Jiří Režnar
Asistent trenéra: Milan Navrátil
Trenér brankářů a vedoucí mužstva: Petr Hrachovina
Sportovní poradce: Petr Kučírek
Kustodi: Oldřich Helebrant, Luboš Altenburger

Milan Navrátil

Milan Navrátil započal svoji hokejovou kariéru v Brně, kde si zahrál v sezóně 1991/1992 i první hokejovou ligu. Největšího úspěchu své kariéry se dočkal hned o dva roky později v Olomouci, s níž dosáhl na titul mistra České republiky. Tehdy teprve dvacetiletý útočník byl čtvrtým nejlepším střelcem týmu.

V roce 1995 se po krachu hokeje v Olomouci vrátil zpět do Komety, kde však dlouho nevydržel. Jeho služby vyhledaly extraligové České Budějovice. V dalších sezónách vystřídal kluby jako jsou Plzeň, Zlín a Karlovy Vary.

V roce 2001 ukončil aktivní kariéru, avšak své rozhodnutí brzy přehodnotil a vrátil se do Varů, které jej uvolnily na hostování do prvoligového Žďáru nad Sázavou. "Došlo mi, že jediné, co umím tak obstojně, abych se tím mohl živit, je hokej," pronesl tehdy. Od sezóny 2003/2004 hrál již jen v Brně. Nejprve za Kometu a po dvou letech za Techniku.

Později se stal v brněnské Technice trenérem mládeže.