Aukce dresů pro nemocnici vynesla téměř 60 tisíc korun

Charita
ST 18. 1. 2023
Charitativní aukce dresů, ve kterých Orli Znojmo nastoupili v prosinci k druholigovému utkání proti Novému Jičínu, v neděli večer skončila. Celkový výtěžek aukce se zastavil těsně pod 50 tisíci korun, tato částka bude před věnováním znojemské nemocnici ještě navýšena.

Deset tisíc korun nad rámec vybrané částky totiž věnuje prezident klubu Orli Znojmo Pavel Ohera. Celková částka 59 656 Kč pak bude slavnostně předána 8. února během domácího utkání za účasti ředitele Nemocnice Znojmo a zástupců klubu.

„Chtěli bychom poděkovat všem fanouškům, kteří se do aukce zapojili. I v této náročné době ukázali, že společně dokážeme pomoci a spojit se pro dobrou věc," kvituje kapitán Orlů Tomáš Svoboda.

Za nejvyšší částku 4 500 Kč byl nakonec vydražen dres kapitána Tomáše Svobody, největší bitva se strhla o dres Martina Šťovíčka. Vítězný příhoz Šťovíčkova trikotu přistál po velkém přetahování až v 19:32, více jak půl hodiny po oficiálním konci aukce.

Podrobnosti k aukci včetně seznamu vydražených dresů najdete zde.