Body jsme jim darovali, mrzelo Tomáše Svobodu po zápase s Bolzanem

NE 17. 11. 2019
V nedělním zápase proti Bolzanu byl Tomáš Svoboda autorem jediného gólu Orlů. Jak duel zhodnotil a v čem vidí sílu Lišek?

Na začátku druhé třetiny jste Orly poslal do vedení 1:0. Jak se celá situace odehrála?
Měli jsme tam přesilovku hned na začátku třetiny a dobře ji sehráli. Philip mi poslal z otočky puk před brankoviště a já se ho snažil odehrát co nejrychleji, aby se tam gólman nestihl přesunout. To se povedlo. Škoda, že to byl jediný gól.

Jak byste zhodnotil dnešní výkon týmu?
Od půlky zápasu jsme přestali bruslit. Oni začali hrát ten jejich nudný hokej, který předváděli ve všech našich vzájemných zápasech. Vyhazovali puky a čekali na naše chyby. Mrzí mě, že jsme jim pokaždé darovali tři body a zatím jsme jim žádný nevzali.

Pociťovali jste nějakou únavu po pátečním zápasu?
Ne. Zápasů zatím moc není, takže máme na regeneraci dostatek času. Nemyslím, že bychom Bolzanu silově nestačili. Tři čtvrtě zápasu jsme do nich bušili, oni nás pak ale vybrejkovali stejně jako naposledy. Mrzí mě, že se nám nepodařilo odskočit na 2:0, aby i oni museli začít hrát a tvořit hru.