Čtrnáct Orlů zůstává, s dalšími klub jedná

Aktuální zprávy
SO 4. 4. 2015
Orli odkrývají první informace o kádru pro pátou sezónu v mezinárodní EBEL lize. Čtrnáct jmen zůstává, s šesti klub nadále jedná.

Nejvýraznějších změn dozná pravděpodobně defenzíva. Z obránců budou v příštím ročníku nadále oblékat znojemské barvy Lubomír Štach, Antonín Bořuta, Martin Bača a Martin Nemčík. S Richardem Pavlikovským klub nadále vyjednává. Opačným směrem putují Aleš Sova, Jakub Grof, Maris Jass, Jiří Klimíček i Radek Havel.

Jiří Beroun se připravuje na svoji čtrnáctou sezónu ve Znojmě

Brankoviště opouští po devětadvaceti zápasech Američan Chris Holt, vedení nepočítá ani se službami slovinského juniora Žana Use, jemuž skončila na jihu Moravy smlouva.

Trenéři by naopak rádi udrželi dvaadvacetiletého gólmana Patrika Nechvátala. Ten má platnou smlouvu v Litvínově a vše bude záležet na vývoji dalších jednání s extraligovým klubem.

Co se týče útočných řad, novou smlouvu ve Znojmě podepsali kapitán Jiří Beroun a Jan Šeda. Pokračovat budou i mladíci Jindřich Abdul, David Bartoš, Radek Číp, Patrik Novák a Marek Špaček. Zůstává také zkušené trio Jan Lattner, Ondřej Fiala a Branislav Rehuš.

Jednání stále probíhají s Peterem Pucherem, Adamem Havlíkem, Martinem Podešvou, Romanem Tomasem a Ondrejem Šedivým. Na další spolupráci se Orli nedohodli s Pavlem Rosou a Pavlem Klhůfkem.

"Děkujeme všem hráčům za odvedenou práci v sezóně 2014/2015 a vzornou reprezentaci klubu i města Znojma. Zároveň jim přeje hodně úspěchů v jejich další hokejové kariéře," říká sportovní manažer Rostislav Dočekal.

Aktuální soupisku naleznete zde.