Erste

Čtvrťáci vyhráli na turnaji v Havířově zlato!

Čtvrťáci vyhráli na turnaji v Havířově zlato!
03.01.2011 | Redakce

Havířov - V posledních dnech roku 2010 se konal v Havířově vánoční turnaj Havířovský kotouč, kde nechyběli ani mladí Orlíci. Proti všem čtyřem soupeřům jak z republiky, tak ze Slovenska, byla znojemská čtvrtá třída úspěšná. Své soky nepustila vůbec ke slovu a získala zlaté medaile. Nejlepším hráčem celého turnaje byl vyhlášen znojemský Karel Plášek.

Havířovský kotouč 28. - 29. 12. 2010

Znojmo - Poprad 16:2
Znojmo - Havířov 11:1
Znojmo - Spišská Nová Ves 17:1
Znojmo - Prostějov 7:3

Komentář

Mezi svátky se naši borci střetli v kláni na severní Moravě a ukázali, že se ve Znojmě stále hraje výborný hokej. Své soupeře prakticky nepustili k žádné větší šanci. Obrovské nasazení celého týmu za podpory ostříleného mazáka Karla Pláška zúročili celkem 51 brankami do sítě soupeře. Po zásluze si tak odvezli zlaté medaile, navíc byl Karel Plášek vyhodnocen jako nejlepší hráč turnaje - za to mu patří velké poděkování.
Děkujeme za podporu našim rodičům, kteří vytvořili obrovskou kulisu a za zprostředkování celého turnaje.

Martin Šána


Zleva stojící: asistent trenéra Bazala Mirek, kapitán Navrátil Adam, Bulín Adam, Bazala Mirek ml., Molnár Jan, Veleba Petr a trenér Šána Martin. Klečící zleva: Šána Matyáš, Plášek Karel, Pigl Tomáš, Frimel Tomáš, Houzar Zbyněk, Švanda Michal, Kratochvíl Jiří a Štefka Václav. Ležící zleva: brankáři Křivánek Jan a Matula Hynek.