Orli Znojmo Orli Znojmo

Čtvrtfinále se vrací do Znojma! Dožene domácí kulisa Orly opět ke srovnání série?

Čtvrtfinálová série se vrací na jihomoravské kluziště za stavu 2:1 pro Vídeň. Podaří se Orlům znovu srovnat s vítězem základní části krok? Zápas startuje v úterý v 18:30. Buďte u toho!

Znojmo navázalo ve třetím čtvrtfinále alespoň v prvních minutách na páteční výkon a rychle se dostalo do vedení. Vídeň však během následujících přesilovek skóre otočila a náskok držela až do závěrečných minut. Orly v touze za vyrovnáním brzdila především častá vyloučení. Na jihu Moravy se tak domácí pokusí vyrovnat stav čtvrtfinálové série na 2:2. Podle slov trenéra Miroslava Fryčera není návrat některého z marodů do sestavy příliš pravděpodobný.

„Kluci ví, o co jde. Věřím, že doma do toho dají znovu maximum. To mohu slíbit. Doufám, že nás přijde podpořit ještě více diváků, než tu bylo v pátek.“

Miroslav Fryčer (hlavní trenér, Orli Znojmo)

Vzhledem k očekávanému zvýšenému zájmu vídeňských fanoušků jim bude tradičně kromě sektoru hostů vyhrazen také prostor v sektoru H za brankou. Majitelé permanentních vstupenek na tato místa budou mít rezervovány sedadla ve zbylé části sektoru H.

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád, zákaz stání v uličkách na delších stranách tribun i nařízení týkající se zakázaných předmětů. Jejich seznam je k dispozici zde. Upozorňujeme zejména na zákaz vnášení plastových lahví. Na tento zápas budou kvůli bezpečnosti všech fanoušků uplatněna zvýšená bezpečnostní opatření.

Časový harmonogram zápasu Znojmo – Vídeň, 19. března 2019
Otevření pokladen15:30
Otevření stadionu17:15
Začátek zápasu18:30

Během pondělí je možné zakoupit vstupenky i v internetovém předprodeji přes Ticketportal.

Zajímavosti

• Nejproduktivnějším hráčem Orlů v play-off zůstává C.J. Strech (1 + 3), na straně soupeře to je Christopher DeSousa (3 + 4).
  • Ve třech dosavadních zápasech čtvrtfinále mezi Znojmem a Vídní padlo vždy sedm branek (0:7, 4:3, 5:2).
  • Úspěšnost vídeňských přesilovek v play-off je až hrozivá. Z osmnácti početních výhod Capitals sedm využili.
  • Znojemský Nicolas Hlava a vídeňský Philippe Lakos si odpykávají tresty za zákroky z pátečního utkání na jihu Moravy.
  • Na první domácí zápas Orlů ve čtvrtfinále přišlo jen o 68 diváků méně než na úvodní čtvrtfinále ve Vídni.

Rozhodčí zápasu

Hlavní rozhodčí:#22 Manuel Nikolic, #23 Stefan Siegel
Čároví rozhodčí:#94 Christian Kaspar, #91 Attila Nagy

Sestavy z posledních zápasů

ORLI ZNOJMO:Lassila – Tejnor, Vainonen, Lattner, Stehlík, Sedlák, Kruckovyč, Jonáš – McPherson, Stretch, Kalus – Němec, Matuš, Mrázek – Špaček, Bartoš, Novák – Oščádal.
spusu Vienna Capitals:Lamoureux – Wall, Clark, Fischer, Dorion, Peter, Mullen – Olden, Holzapfel, Tessier – DeSousa, Vause, Romig – Nödl, Nissner, Schneider – Bauer, Wukowits, Grosslercher.