Orli Znojmo Orli Znojmo

Čtvrtfinále se vrací do Znojma! Dožene domácí kulisa Orly opět ke srovnání série?

Čtvrtfinále se vrací do Znojma! Dožene domácí kulisa Orly opět ke srovnání série?

Čtvrtfinálová série se vrací na jihomoravské kluziště za stavu 2:1 pro Vídeň. Podaří se Orlům znovu srovnat s vítězem základní části krok? Zápas startuje v úterý v 18:30. Buďte u toho!

Znojmo navázalo ve třetím čtvrtfinále alespoň v prvních minutách na páteční výkon a rychle se dostalo do vedení. Vídeň však během následujících přesilovek skóre otočila a náskok držela až do závěrečných minut. Orly v touze za vyrovnáním brzdila především častá vyloučení. Na jihu Moravy se tak domácí pokusí vyrovnat stav čtvrtfinálové série na 2:2. Podle slov trenéra Miroslava Fryčera není návrat některého z marodů do sestavy příliš pravděpodobný.

„Kluci ví, o co jde. Věřím, že doma do toho dají znovu maximum. To mohu slíbit. Doufám, že nás přijde podpořit ještě více diváků, než tu bylo v pátek.“

Miroslav Fryčer (hlavní trenér, Orli Znojmo)

Vzhledem k očekávanému zvýšenému zájmu vídeňských fanoušků jim bude tradičně kromě sektoru hostů vyhrazen také prostor v sektoru H za brankou. Majitelé permanentních vstupenek na tato místa budou mít rezervovány sedadla ve zbylé části sektoru H.

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád, zákaz stání v uličkách na delších stranách tribun i nařízení týkající se zakázaných předmětů. Jejich seznam je k dispozici zde. Upozorňujeme zejména na zákaz vnášení plastových lahví. Na tento zápas budou kvůli bezpečnosti všech fanoušků uplatněna zvýšená bezpečnostní opatření.

Časový harmonogram zápasu Znojmo – Vídeň, 19. března 2019
Otevření pokladen15:30
Otevření stadionu17:15
Začátek zápasu18:30

Během pondělí je možné zakoupit vstupenky i v internetovém předprodeji přes Ticketportal.

Zajímavosti

  • Nejproduktivnějším hráčem Orlů v play-off zůstává C.J. Strech (1 + 3), na straně soupeře to je Christopher DeSousa (3 + 4).
  • Ve třech dosavadních zápasech čtvrtfinále mezi Znojmem a Vídní padlo vždy sedm branek (0:7, 4:3, 5:2).
  • Úspěšnost vídeňských přesilovek v play-off je až hrozivá. Z osmnácti početních výhod Capitals sedm využili.
  • Znojemský Nicolas Hlava a vídeňský Philippe Lakos si odpykávají tresty za zákroky z pátečního utkání na jihu Moravy.
  • Na první domácí zápas Orlů ve čtvrtfinále přišlo jen o 68 diváků méně než na úvodní čtvrtfinále ve Vídni.

Rozhodčí zápasu

Hlavní rozhodčí:#22 Manuel Nikolic, #23 Stefan Siegel
Čároví rozhodčí:#94 Christian Kaspar, #91 Attila Nagy

Sestavy z posledních zápasů

ORLI ZNOJMO:Lassila – Tejnor, Vainonen, Lattner, Stehlík, Sedlák, Kruckovyč, Jonáš – McPherson, Stretch, Kalus – Němec, Matuš, Mrázek – Špaček, Bartoš, Novák – Oščádal.
spusu Vienna Capitals:Lamoureux – Wall, Clark, Fischer, Dorion, Peter, Mullen – Olden, Holzapfel, Tessier – DeSousa, Vause, Romig – Nödl, Nissner, Schneider – Bauer, Wukowits, Grosslercher.

Související články