Další zpestření přípravy, Orli si zahráli fotbal v Jevišovicích

Aktuální zprávy
ČT 19. 6. 2014
Znojemští hokejisté dokazují, že jsou všestrannými sportovci. Po týdnu se opět představili na trávníku s míčem na kopačkách, tentokrát se jim soupeřem stali hráči Jevišovic. Ti potvrdili své kvality a v přátelském duelu zvítězili. Po zápase následovala autogramiáda.

Orli nastoupili k fotbalovému zápolení s místním fotbalovým oddílem ve středu 18. června od 17:30. Pozdní odpoledne a ideální počasí, které přímo vybízelo ke sportu, přilákalo na tribuny slušný počet diváků. Hokejisté statečně bojovali, ale Jevišovičtí měli přeci jen navrch a vyhráli poměrem 5:2. O dvě znojemské branky se postaral Radek Číp.

Fotbalové zápolení maximálně splnilo svůj účel, Orli si mohli alespoň trochu oddechnout od náročné suché přípravy a dostali se zase o trochu blíže svým fanouškům. „Pro nás to bylo příjemné odpoledne, setkání s našimi příznivci jsou vždy skvělá. Moc se nám tu líbilo,“ zhodnotili hokejisté středeční odpoledne v Jevišovicích.

» Fotogalerie z autogramiády hokejistů v Jevišovicích

» Více fotografií ze zápasu na Facebooku Města Jevišovice