Do orlího hnízda přilétají další posily!

Aktuální zprávy
ČT 23. 6. 2011
<em>Znojmo</em> - Posilování orlí letky nekončí. Po příchodu Petra Kanka a Lubomíra Vosátka se na trénincích hlásí i brankář Jakub Čech a útočník Jan Šeda <i>(na snímku)</i>. Oba hráči působili v minulé sezóně v prvoligových klubech, první jmenovaný konkrétně v Táboře, avšak má zkušenosti i z extraligy. Šeda oblékal dres Chrudimi a po krachu klubu se dohodl na angažmá na jihu Moravy.

Jan ŠEDA

Pardubický rodák a východočeský patriot zatím ve své kariéře vystřídal pouze kluby z okolí svého rodného města. Poté, co prošel všemi mládežnickými kategoriemi ve městě perníku, získával zkušenosti se seniorským hokejem v první lize v dresu Hradce Králové a později Chrudimi. V dresu Orlic pomohl k postupu do první ligy a strávil v něm další tři prvoligové sezóny.

V létě roku 2011 se po sestupu Chrudimských z první ligy a vstupu Znojma do mezinárodní EBEL vydal na jih Moravy.

Jakub ČECH

⇒  Jakub Čech při svém angažmá v Havířově

Gólman Jakub Čech prošel mládežnickými kategoriemi v Olomouci a následně i v Havířově, kde si v sezóně 2001/2002 připsal ve velmi mladém věku první starty v seniorské extralize. V roce 2003 byl po mistrovství světa do osmnácti let draftován do Sault St. Marie, celku kanadské OHL.

Po návratu do České republiky oblékal dres Vítkovic. Jeho kvalit si všiml i extraligový Zlín, který jej od ostravského celku nakonec odkoupil.

V sezóně 2008/2009 se vrátil zpět do Havířova, kde vydržel i následující sezónu. V roce 2010 přestoupil do Českých Budějovic, ovšem vypomáhal především prvoligovému Táboru. Po krachu jihočeského klubu míří hrát rakouskou ligu do Znojma.