Orli Znojmo Orli Znojmo

Do pražského Edenu za vicemistrem

Do pražského Edenu za vicemistrem

Z n o j m o - Ve středu 16.srpna se Orli vydají k další prověrce na led loňského druhého celku HC Slavia Praha. Pro oba týmy to bude čtvrté přípravné utkání, pro hosty ovšem snaha získat svoji první výhru. Utkání začne v 17:00 hodin v Edenu.

Slavia svůj kádr příliš neobměnila, avšak z týmu odešlo více hráčů, než jich klub před sezónou angažoval. Celek opustili Radek Duda (Malmö), Jan Novák (AK Bars Kazaň), Boris Žabka, Milan Kopecký (oba uvolněni na hostování) a Ivo Prorok, jež se vrátil do svého mateřského klubu po ročním hostování. Naopak se vrátili Lukáš Havel a Roman Červenka a nově do týmu přišel slovenský bek Tomáš Špila, který působil v nižší zámořské soutěži.

foto/
 
Pražský klub hlásí změnu na postu vlastníka. Společnost Skanska, jež byla majoritním podílníkem, odprodala veškeré akcie skupině deseti osob z „okruhu Slavie,“ jejichž jména by měla být zveřejněna před začátkem sezóny.

V Edenu se dosud představily celky z Norimberku, Litvínova a Havlíčkova Brodu, přičemž sešívaní dokázali porazit pouze havlíčkobrodské Rebely .

4.8.2006 HC Slavia Praha - HC Rebels Havlíčkův Brod 8:2
8.8.2006 HC Slavia Praha - HC Chemopetrol Litvínov 3:4
11.8.2006 HC Slavia Praha - Norimberk Ice Tigers 2:2

Kádr HC SLAVIA PRAHA

Brankáři: Petr Franěk, Lukáš Hronek

Obránci: Petr Kadlec, David Pojkar, Tomáš Žižka, Pavel Kolařík, Dominik Graňák, Jiří Drtina, Jiří Jebavý, Tomáš Špila

Útočníci: Jaroslav Bednář, Josef Beránek, Marek Tomica, David Hruška, Tomáš Vlasák, Michal Sup, Tomáš Divíšek, Vladimír Sobotka, Michal Vondrka, Radek Dlouhý, Lukáš Havel, Roman Červenka, Vladimír Růžička ml.

Související články

Reportáž
st 16. 8. 2006

První výhra Znojma v přípravě