Do pražského Edenu za vicemistrem

ÚT 15. 8. 2006
Z n o j m o - Ve středu 16.srpna se Orli vydají k další prověrce na led loňského druhého celku HC Slavia Praha. Pro oba týmy to bude čtvrté přípravné utkání, pro hosty ovšem snaha získat svoji první výhru. Utkání začne v 17:00 hodin v Edenu.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Slavia svůj kádr příliš neobměnila, avšak z týmu odešlo více hráčů, než jich klub před sezónou angažoval. Celek opustili Radek Duda (Malmö), Jan Novák (AK Bars Kazaň), Boris Žabka, Milan Kopecký (oba uvolněni na hostování) a Ivo Prorok, jež se vrátil do svého mateřského klubu po ročním hostování. Naopak se vrátili Lukáš Havel a Roman Červenka a nově do týmu přišel slovenský bek Tomáš Špila, který působil v nižší zámořské soutěži.

foto/

Pražský klub hlásí změnu na postu vlastníka. Společnost Skanska, jež byla majoritním podílníkem, odprodala veškeré akcie skupině deseti osob z „okruhu Slavie,“ jejichž jména by měla být zveřejněna před začátkem sezóny.

V Edenu se dosud představily celky z Norimberku, Litvínova a Havlíčkova Brodu, přičemž sešívaní dokázali porazit pouze havlíčkobrodské Rebely .

4.8.2006 HC Slavia Praha - HC Rebels Havlíčkův Brod 8:2
8.8.2006 HC Slavia Praha - HC Chemopetrol Litvínov 3:4
11.8.2006 HC Slavia Praha - Norimberk Ice Tigers 2:2

Kádr HC SLAVIA PRAHA

Brankáři: Petr Franěk, Lukáš Hronek

Obránci: Petr Kadlec, David Pojkar, Tomáš Žižka, Pavel Kolařík, Dominik Graňák, Jiří Drtina, Jiří Jebavý, Tomáš Špila

Útočníci: Jaroslav Bednář, Josef Beránek, Marek Tomica, David Hruška, Tomáš Vlasák, Michal Sup, Tomáš Divíšek, Vladimír Sobotka, Michal Vondrka, Radek Dlouhý, Lukáš Havel, Roman Červenka, Vladimír Růžička ml.