Domácí zápasy Orlů v novém! Živý stream dostupný i v zahraničí

Aktuální zprávy
ČT 6. 12. 2012
<em>Znojmo</em> - Orli Znojmo během nedělního domácího utkání s Villachem představí nový, vylepšený streamovaný přenos pro fanoušky, kteří se z nejrůznějších důvodů nemohli dostat na stadion. Živý komentovaný stream bude produkován ve spolupráci se štábem společností Střižna.cz a přinese divákům vylepšený zážitek při sledování duelů Erste Bank Eishockey ligy. Nově bude stream zpoplatněn, na území ČR symbolickou částkou 30,- Kč.

Komentovaný živý přenos v produkci Střižna.cz bude v neděli k dispozici vůbec poprvé. Platba za sledování streamu bude probíhat jednoduše a bezpečně prostřednictvím SMS nebo platebního systému PayPal. Každému divákovi po zaplacení třicetikorunového poplatku přijde unikátní kód pro sledování přenosu.

Po dlouhých a intenzivních jednáních vedení Orlů se zástupci ligy a majiteli vysílacích práv se nově podařilo dohodnout také plnou dostupnost přenosu v zahraničí. „Jsme si vědomi toho, že Orli Znojmo si díky působení v mezinárodní soutěži našli spoustu fanoušků mimo Česko. Těm nyní chceme vyjít vstříc a nabídnout jim unikátní možnost sledovat naše domácí zápasy z pohodlí svého domova," řekl manažer klubu Mgr. Petr Veselý.

Cena za sledování přenosu pro diváky ze zahraničí je z důvodu zvýšených nákladů stanovena na 2,49 EUR, platbu je možné uskutečnit přes systém PayPal.

Střižna.cz