Důležité informace k domácím přípravným zápasům

Aktuální zprávy
SO 8. 8. 2020
Znojemští hokejisté se v rámci přípravy na novou sezónu představí dvakrát na domácím ledě. Poprvé již tento čtvrtek proti Táboru. S ohledem na hygienická opatření a striktní nařízení vlády, respektive Ministerstva zdravotnictví ČR, čeká i fanoušky několik změn.

Klub se musí povinně řídit všemi mimořádnými předpisy, které naleznete na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR zde. Fanoušci, kteří si zakoupí vstupenku, musí mít po dobu své přítomnosti v Nevoga aréně nasazenou roušku nebo jiné odpovídající krytí dýchacích cest s výjimkou konzumace občerstvení. Při porušení této povinnosti mohou být vykázáni ze zimního stadionu. Prosíme všechny návštěvníky o vzájemnou ohleduplnost a respektování pravidel.

Rozvržení zón

Na obě domácí utkání připravil klub v souladu s mimořádným opatřením 2 zóny pro diváky. Do zóny A (za střídačkami) bude v prodeji 274 vstupenek na sezení, do zóny B (za trestnými lavicemi) pak 201 vstupenek. Turnikety před stadionem budou rozděleny pro vstupy návštěvníků do jednotlivých zón. Místa na stání nebudou obsazována. Dle nařízení mají obě zóny samostatné sociální zařízení i občerstvení.

Všem návštěvníkům bude před vstupem do Nevoga arény změřena teplota a poskytnuta dezinfekce na ruce. V průběhu zápasu (ani o přestávkách) nebude možné přecházet mezi jednotlivými zónami ani opouštět zimní stadion. Je zakázáno pohybovat se na úrovni ledu a u mantinelů. Děkujeme všem divákům, že dodržují místa na sezení uvedená na vstupenkách. Zároveň prosíme o dodržování dvoumetrových odstupů a zákazu shlukování se.

Prodej vstupenek

Jednotné vstupné (včetně ZTP):50 Kč
Vstupné ZTP/P + doprovod:ZDARMA
Děti do dvou let:ZDARMA

Jednotná cena vstupného na domácí přípravná utkání činí 50 Kč. Děti do dvou let věku mají vstup zdarma bez nároku na místo. Pro ZTP/P bude vyhrazeno maximálně 5 míst.

Předprodej vstupenek na utkání začne přes portál ENIGOO v neděli a až do pondělí bude vyhrazen pro držitelé permanentních vstupenek ze sezóny 2019/2020. Permanentkář zadá po výběru místa ke koupi číslo své karty a následně mu bude umožněn prodej. Na každou permanentní vstupenku je možné zakoupit pouze jeden lístek. Od úterý bude probíhat prodej bez omezení.

Pokladna zimního stadionu bude otevřena pouze v den zápasu, a to od 15:30. Upozorňujeme fanoušky, že na pokladně nebude možné vybrat si konkrétní sedadlo, pouze sektor dle dostupnosti.

Otevření Nevoga arény a stream ze zápasu

Zimní stadion bude otevřen v den zápasu od 17:30. Fanshop na ZS i dětský koutek budou během přípravných zápasů uzavřeny.

15:30Otevření pokladny na zimním stadionu
17:30Otevření zimního stadionu
18:00Začátek zápasu

Z obou domácích přípravných zápasů bude k dispozici live stream ZDARMA. Odkaz bude zveřejněn na oficiálním webu Orlů v den utkání.

Akreditace

Specifická pravidla a omezení kapacity platí také pro novináře a fotografy. Jednotlivá opatření komunikujeme individuálně, případné dotazy směřujte na email peroutka@hcorli.cz.