Důležité informace k domácím přípravným zápasům

Aktuální zprávy
SO 8. 8. 2020
Znojemští hokejisté se v rámci přípravy na novou sezónu představí dvakrát na domácím ledě. Poprvé již tento čtvrtek proti Táboru. S ohledem na hygienická opatření a striktní nařízení vlády, respektive Ministerstva zdravotnictví ČR, čeká i fanoušky několik změn.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Klub se musí povinně řídit všemi mimořádnými předpisy, které naleznete na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR zde. Fanoušci, kteří si zakoupí vstupenku, musí mít po dobu své přítomnosti v Nevoga aréně nasazenou roušku nebo jiné odpovídající krytí dýchacích cest s výjimkou konzumace občerstvení. Při porušení této povinnosti mohou být vykázáni ze zimního stadionu. Prosíme všechny návštěvníky o vzájemnou ohleduplnost a respektování pravidel.

Rozvržení zón

Na obě domácí utkání připravil klub v souladu s mimořádným opatřením 2 zóny pro diváky. Do zóny A (za střídačkami) bude v prodeji 274 vstupenek na sezení, do zóny B (za trestnými lavicemi) pak 201 vstupenek. Turnikety před stadionem budou rozděleny pro vstupy návštěvníků do jednotlivých zón. Místa na stání nebudou obsazována. Dle nařízení mají obě zóny samostatné sociální zařízení i občerstvení.

Všem návštěvníkům bude před vstupem do Nevoga arény změřena teplota a poskytnuta dezinfekce na ruce. V průběhu zápasu (ani o přestávkách) nebude možné přecházet mezi jednotlivými zónami ani opouštět zimní stadion. Je zakázáno pohybovat se na úrovni ledu a u mantinelů. Děkujeme všem divákům, že dodržují místa na sezení uvedená na vstupenkách. Zároveň prosíme o dodržování dvoumetrových odstupů a zákazu shlukování se.

Prodej vstupenek

Jednotné vstupné (včetně ZTP):50 Kč
Vstupné ZTP/P + doprovod:ZDARMA
Děti do dvou let:ZDARMA

Jednotná cena vstupného na domácí přípravná utkání činí 50 Kč. Děti do dvou let věku mají vstup zdarma bez nároku na místo. Pro ZTP/P bude vyhrazeno maximálně 5 míst.

Předprodej vstupenek na utkání začne přes portál ENIGOO v neděli a až do pondělí bude vyhrazen pro držitelé permanentních vstupenek ze sezóny 2019/2020. Permanentkář zadá po výběru místa ke koupi číslo své karty a následně mu bude umožněn prodej. Na každou permanentní vstupenku je možné zakoupit pouze jeden lístek. Od úterý bude probíhat prodej bez omezení.

Pokladna zimního stadionu bude otevřena pouze v den zápasu, a to od 15:30. Upozorňujeme fanoušky, že na pokladně nebude možné vybrat si konkrétní sedadlo, pouze sektor dle dostupnosti.

Otevření Nevoga arény a stream ze zápasu

Zimní stadion bude otevřen v den zápasu od 17:30. Fanshop na ZS i dětský koutek budou během přípravných zápasů uzavřeny.

15:30Otevření pokladny na zimním stadionu
17:30Otevření zimního stadionu
18:00Začátek zápasu

Z obou domácích přípravných zápasů bude k dispozici live stream ZDARMA. Odkaz bude zveřejněn na oficiálním webu Orlů v den utkání.

Akreditace

Specifická pravidla a omezení kapacity platí také pro novináře a fotografy. Jednotlivá opatření komunikujeme individuálně, případné dotazy směřujte na email peroutka@hcorli.cz.