Aqotec Orli Znojmo Aqotec Orli Znojmo

Dva zápasy ve dvou dnech

Dva zápasy ve dvou dnech

Skalica a Zlín čekají na Znojmo ve čtvrtek a v pátek. Do Skalice se vypraví převážně ta mladší část týmu a v pátek doma se Zlínem nastoupí tým, ze kterého by měla postupně vyjít základní sestava Orlů pro extraligu.
Skalica sehrála první přípravný zápas proti Znojmu výsledkem 3:3. V druhém přípravném zápase v pondělí podlehla Slovanu Bratislava 2:4 a v úterý porazila jediným gólem Třebíč 1:0. Za Třebíč již nastoupili dva znojemští hráči Zapletal a Tokoš, kteří jsou zde na hostování.

Zlínu se vede v přípravě dobře. V prvním kole pohárového utkání přehrál Hvězdu Brno 5:1, kde za Brno dával jediný gól bývalý znojemský hráč Petlák. V dalším utkání proti Jihlavě vyhrál 2:0. Zlín doznal mnoho změn. Klub se přejmenoval na HC Hamé Zlín, změnil klubový znak z berana na medvěda, klubové barvy žlutá a modrá však zůstaly zachovány. Na trenérskou lavičku se vrátil z Třince Antonín Stavjaňa, kde vystřídal Zdeňka Veneru, který se posunul na post asistenta generálního manažera HC Hamé Zlín. Znojmu důvěrně známý soupeř z play off zaznamenal mnoho změn v kádru hráčů a nyní buduje nové mužstvo.