Dva zápasy ve dvou dnech

Aktuální zprávy
ČT 8. 8. 2002
Skalica a Zlín čekají na Znojmo ve čtvrtek a v pátek. Do Skalice se vypraví převážně ta mladší část týmu a v pátek doma se Zlínem nastoupí tým, ze kterého by měla postupně vyjít základní sestava Orlů pro extraligu.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Skalica sehrála první přípravný zápas proti Znojmu výsledkem 3:3. V druhém přípravném zápase v pondělí podlehla Slovanu Bratislava 2:4 a v úterý porazila jediným gólem Třebíč 1:0. Za Třebíč již nastoupili dva znojemští hráči Zapletal a Tokoš, kteří jsou zde na hostování.

Zlínu se vede v přípravě dobře. V prvním kole pohárového utkání přehrál Hvězdu Brno 5:1, kde za Brno dával jediný gól bývalý znojemský hráč Petlák. V dalším utkání proti Jihlavě vyhrál 2:0. Zlín doznal mnoho změn. Klub se přejmenoval na HC Hamé Zlín, změnil klubový znak z berana na medvěda, klubové barvy žlutá a modrá však zůstaly zachovány. Na trenérskou lavičku se vrátil z Třince Antonín Stavjaňa, kde vystřídal Zdeňka Veneru, který se posunul na post asistenta generálního manažera HC Hamé Zlín. Znojmu důvěrně známý soupeř z play off zaznamenal mnoho změn v kádru hráčů a nyní buduje nové mužstvo.