Dvě remízy dorostu

Dorostenecký hokej
PO 21. 10. 2002
Z n o j m o - Až stav 3:0 pro soupeře probral dorostence v utkáních proti Jihlavě a Třebíči k hokejové vzpruze. Po prohrané první třetině v obou zápasech dokázali dvě zbývající části vyhrát a utkání dovést k remíze. <br> <b>Jihlava – Znojmo 5:5<br> Znojmo – Třebíč 4:4</b>
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku 9.kolo pátek 18.10.2002
HC Dukla Jihlava - HC JME Znojemští Orli 5:5 (3:0, 2:3, 0:2)
Branky: Murray 3, J. Sklenář, Veselý.
Leoš Zajíc – trenér: „Prvních deset minut zápasu jsme hráli v oslabení, ale pak jsme dalších 50 minut hráli výborně. Hráčům se podařilo utkání dovést k remíze a se ziskem bodu jsme spokojeni. Všech pět gólů padá na vrub brankáře Langa, který tým nepodržel.“

10.kolo neděle 20.10.2002
HC JME Znojemští Orli - SK Horácká Slavia Třebíč 4:4 (0:2, 2:1, 2:1)
Branky: Murray, M. Sklenář, Veselý, Lichý.
Leoš Zajíc – trenér: „Opět jsme začali hrát až za stavu 3:0 pro soupeře. Mužstvo se vzchopilo a hrálo pěkný, útočný hokej s řadou brankových příležitostí. Třebíč byla nebezpečná, ale my jsme ji naší útočnou hrou nutili dělat chyby. Brankář Lang znovu svým výkonem nepodpořil tým.“