FOTO: Orli na Nevoga family day

ÚT 31. 5. 2022
Firma Nevoga, jeden z nejvýznamnějších partnerů klubu, uspořádala předposlední květnovou sobotu ve svém novém areálu akci s názvem Nevoga family day.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Tato událost přilákala okolo 7000 návštěvníků. Pro všechny přítomné byl připraven bohatý program. Kromě hlavních lákadel, kterými byly koncerty Michala Davida, Evy Burešové a dalších, ale také velice žádané vyhlídkové lety vrtulníkem, si i tým HC Orli Znojmo připravil několik akcí.

Největší úspěch slavila autogramiáda hráčů, a to útočníků Tomáše Svobody, Roberta Havláta, Marka Špačka s Jakubem Köverem a obránců Lukáše Zukala s Dominikem Tejnorem. Oblíbené bylo setkání s maskotem Orlíkem. Mnoho dětí se zúčastnilo tradiční střelby na branku, kde mohli zažít pocit štěstí ze vstřeleného gólu. Není vyloučené, že některé z nich by mohly v budoucnu posílit náš hokejový tým. Posledním lákadlem pro benjamínky byla jízda na šlapacích autíčkách, která jsou tradičně součástí přestávkového programu na domácích zápasech našeho týmu.

Na atmosféru celého dne a program Orlů se můžete podívat níže ve fotogalerii.