Fan club pořádá vlakový výjezd na derby do Vídně

Aktuální zprávy
ČT 3. 10. 2013
Pojeďte podpořit znojemské hokejisty na mistrovské utkání do hlavní metropole Rakouska! Fan club Orlů vypravuje na mezinárodní derby v pátek 1. listopadu vlak do Vídně i zpět.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Jedinečná příležitost vyrazit na venkovní zápas ve velkém počtu, a přitom pohodlně vlakem. Pravidelný spoj do Vídně odjíždí v pátek 1. listopadu ve 14:56 hodin ze znojemského nádraží. Po předchozí domluvě je možné přistoupit i v dalších zastávkách – Nový Šaldorf a Šatov. Sraz na znojemském nádraží bude nejpozději ve 14:40 hodin. Odjezd z Vídně do Znojma je po zápase ve 21:02 speciálním vlakem pro fanoušky.

Cena zájezdu v předprodeji (do 27. října) činí 670,- Kč, pro děti do 14 let 520,- Kč. Od 28. října je cena stanovena na 770,- Kč, respektive 620,- Kč. Cena zahrnuje zpáteční lístek na vlak (Znojmo - Vídeň - Znojmo), jízdenku na metro i vstupenku na utkání.

Kapacita zájezdu bude pravděpodobně omezena 250 lístky, jelikož právě taková je kapacita sektoru pro hosty na vídeňském stadionu.

Přihlášky můžete podávat u Jakuba Maršalína na tel. čísle +420 724 287 137 či e-mailu znfans@seznam.cz. Více informací k výjezdu naleznete na webových stránkách fan clubu.