Finsterle zůstává nadále v mužstvu, Kilnar končí

Aktuální zprávy
PÁ 25. 10. 2013
Zlínský odchovanec Lukáš Finsterle se na jihu Moravy objevil na konci září a během měsíční zkoušky prokázal své kvality, ve znojemském dresu tedy bude bojovat o ligové body i v dalším průběhu sezony. Klub se naopak rozloučil s útočníkem Alešem Kilnarem.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Kilnar si během letní přípravy hlasitě řekl o podpis smlouvy v kádru Orlů. V dosud odehraných mistrovských zápasech však spíše bojoval o místo v sestavě. „Nechtěl se dále zlepšovat. Potřebujeme hráče, kteří jsou ochotní na sobě pracovat, a to Aleš nesplňoval. Druhý důvod je ten, že na tréninku nepracoval tak, jak by měl. Na ledě to poté z jeho strany byla anarchie. Potřebujeme komplexní hráče a ne ty, kteří hrají pouze do útoku,“ zdůvodnil odchod dvacetiletého forvarda trenér Znojma Jiří Režnar.