Fotbálek se všem líbil

Rozhovory
ČT 16. 6. 2011
<em>Znojmo</em> - Fotbalovou exhibici mezi Fan Clubem a hokejisty Orli Znojmo pořádá vedení klubu již několik let a není divu, že tato akce patří mezi ty nejoblíbenější, neboť hráči alespoň na chvíli zapomenou na posilování a fanoušci se více poznají s hokejisty. Diváci v ochozech se navíc dobře pobaví a prohlédnou si nové tváře orlího hnízda. Po napínavé hře plné zvratů jsme oslovili několik účastníků a zeptali se jich, jak zápas prožívali.

David Bartoš
Bylo to parádní. Je to především akce pro fanoušky a jejich sblížení s námi.

⇒  Petr Ježek a Jakub Maršalík z výběru Fan Clubu

Ondřej Kacetl
Myslím, že tato exhibice je dobrým zpestřením pro fanoušky i pro nás, protože příprava je těžká. Ta nám končí 1. července, jde to už do finiše, je to čím dál tím těžší.

Lavička Fan Clubu
Pivo je vynikající, hra je dobrá. Zatím pokaždé jsme si mysleli, že vyhrajeme. Dnes to mohlo jít, cítili jsme body. Odměnou je pro nás pivo. To ale dostaneme i v případě prohry.

Michael Panec
Exhibice se hrála v klidu, nikam se nechvátalo, byla to pohoda. Oba dva týmy byly dobré, skvěle jsme si zahráli. Žádná oslava ale nebude, zítra se normálně trénuje.