Fotbalové odpoledne se vydařilo, zaplněné tribuny sledovaly dramatický zápas

Aktuální zprávy
ČT 21. 6. 2012
<em>Znojmo</em> - Ve středu 20. června se znojemští hokejisté po delší době opět představili svým fanouškům. Místo bruslí si však tentokrát obuli kopačky a v tradičním fotbalovém utkání změřili síly se svým Fan Clubem na hřišti v Dobšicích. Pěkný zápas plný gólových šancí pobavil zaplněnou tribunu, pro diváky byl rovněž připraven doprovodný program a přestávková soutěž o permanentní vstupenku na nadcházející sezónu.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Nejeden fanoušek znojemského hokeje jistě uvítal zpestření několika posledních horkých dnů a zavítal do Dobšic, kde se mohl setkat s hráči Orlů, kteří finišují s letní přípravou. Odpoledne plné zábavy a soutěží moderoval Milan Jonáš, o hudební doprovod se staral DJ Izzy Cooper.

Samotné utkání se neslo v přátelském duchu, ale nebyli jsme ochuzeni ani o krásné góly. Po třech letech nadvlády hokejistů se historicky prvního vítězství dočkal Fan Club, který v dramatickém závěru zvítězil 4:3.

⇒  Výherce permanentky v přestávkové soutěži

Více než o výsledek však šlo o zábavu, o kterou nebyla nouze. „Byla to paráda. Je to zpestření přípravy, která je náročná. I když musím přiznat, že i ten dnešní fotbal byl v tomto počasí šíleně náročný,“ usmíval se po utkání Ondřej Kacetl. Zároveň vysekl poklonu Fan Clubu: „Hráli dobře, byla vidět jejich kvalita.“

Nad počínáním obou mužstev bděl rovněž trenér Znojma Petr Kučírek. „Oba týmy hrály dobrý fotbal. My jsme měli více šancí, ale bohužel jsme nedokázali vstřelit góly,“ zhodnotil zápas znojemský lodivod a jedním dechem dodal: „Trénujeme dvoufázově, dvakrát týdně prokládáme trénink florbalem, ale fotbal moc často nezařazujeme.“

Vítězně z duelu sice vyšel Fan Club, přesto však sportovně uznal i kvality poražených hokejistů. „S klukama se těžko hraje. Jsou to sportovci, mají naběháno a fotbal hrát umí. Nejsou to žádný ořezávátka, který neumí chodit. Hokejisti i my jsme hráli výborně, divákům se zápas snad líbil,“ uzavřel celé zápolení člen Fan Clubu Oldřich Helebrant z Tasovic.

Sestavy z fotbalového utkání

ORLI ZNOJMO: Antonín Bořuta - Martin Pláněk, Jan Lattner, Jakub Stehlík, Tomáš Komínek, Filip Landsman, Petr Stloukal, Ondřej Kacetl, David Bartoš, Adam Havlík, Richard Jarůšek, Aleš Sova, David Videlka.

FAN CLUB: Jan Alexa - Aleš Doválel, Martin Pavelka, Michal Mössmer, Oldřich Helebrant, Zdeněk Doležal, Petr Železný, Daniel Kubále, Petr Čermák, Lukáš Dufek, Rudolf Cakl, Aleš Handl, Michal Šperl, Jiří Dufek.

» Fotogalerie z fotbalového utkání