Galavečer znojemského hokeje

Aktuální zprávy
NE 12. 5. 2002
Ačkoli měli na sobotní Galavečer znojemského hokeje vstup pouze pozvaní hosté z řad hráčů, sponzorů a všech okolo hokeje ve Znojmě, budova znojemského divadla byla zaplněna do posledního místa. Na programu bylo mimo jiné vyhlášení soutěže Hvězda sezóny, která proběhla na našich internetových stránkách.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Vyhlášení proběhlo hned na úvod slavnostního večera. Vyhlášení výsledků internetové soutěže se ujala Zuzana Marcalíková, zástupkyně provozovatele webu, společnosti eSports.cz s.r.o. Ceny v podobě skleněné plastiky potom předali zástupci generálního sponzora Znojemských orlů, Jihomoravské energetiky.

Soutěže se zúčastnilo téměř 500 fanoušků, kteří na třetí místo se ziskem 257 hlasů vynesli útočníka Marka Urama. Jelikož Marek právě pobýval na světovém šampionátu ve Švédsku, cenu za něj převzal Ján Plch.

Druhý oceněný, brankář Oldřich Svoboda, si pro cenu přišel osobně. Jemu poslali fanoušci 291 hlasů.

Nebylo velkým překvapením, že nejvíce hlasů dostal kapitán Peter Pucher. Celou sezónu byl jedním z největších tahounů týmu a od fanoušků si za to vysloužil 340 hlasů. Cenu za něj převzal spoluhráč Karel Soudek.

V další části večera pokračoval kulturní program, ve kterém vystoupila zpěvačka Lenka Filipová, dvojice Michal Suchánek - Richard Genzer a pár kousků přidal také imitátor Vladimír Hron, který celým večerem provázel. Po přestávce se na prknech divadla objevili v roli účinkujících také dva hráči Orlů, benjamínci Jiří Zapletal a David Ludvík. Před zraky poroty ve složení Genzer, Filipová a Suchánek se utkali v karaoke zpěvu. Přestože je starší spoluhráči nechali "užít" si sou popularitu až do dna, sklidili oba dva od všech přítomných obrovský aplaus, i když Ludvíkovo podání písně Jede jede mašinka dokázalo Michala Suchánka dovést téměř k nepříčetnosti.:)

Po skončení programu v divadle se přítomní přesunuli na raut do hotelu Prestige. Kromě dobrého jídla, pití a zábavy byla na programu ještě dražba dresů tří oceněných hráčů, jejíž výtěžek šel jako tradičně na konto znojemské nemocnice. Dresy Marka Urama a Oldřicha Svobody byly prodány za 15 000 Kč, dres Petera Puchera si zástupce JME odnesl za stylových 33 tisíc. Celkovou částku potom prezident klubu Jaroslav Vlasák sympaticky zaokrouhlil na rovných 100 tisíc.

Podle mnoha přítomných se galavečer, jako tradiční forma poděkování všem, kteří se na úspěšném chodu znojemského hokeje podílejí, opět vydařil a příjemně tak završil uplynulou hokejovou sezónu.