Hitrádio Magic novým mediálním partnerem

Aktuální zprávy
ČT 25. 10. 2012
<em>Znojmo</em> - Ke stávajícím mediálním partnerům Orlů se přidává další významný subjekt. Je jím Hitrádio Magic, které ve Znojmě vysílá na frekvenci 102,7 FM. Magic bude pravidelně přinášet novinky z Orlího hnízda, výsledky zápasů, zveřejňovat pozvánky na utkání a na vybraných zápasech bude přítomen jeho promo team, který se bude starat o zábavu velkých i malých fanoušků před a o přestávkách hokejových utkání.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Hitrádio Magic Brno je rádio hitového formátu. Patří do rodiny Hitrádií, která byla vytvořena v září 2005. Do svého vysílání pravidelně a ve velké míře zařazuje informace ze Znojemska.

„Jsme rádi, že se nám daří rozšiřovat okruh našich mediálních partnerů a tím také povědomí o našem klubu. Dobré znamení je, že čím dál více subjektů nás oslovuje se zájmem o spolupráci samo, což svědčí o tom, že jdeme správným směrem," prohlásil manažer klubu Mgr. Petr Veselý. „Těšíme se na vzájemnou spolupráci s Hitrádiem Magic a věříme, že bude probíhat ke spokojenosti obou stran."

Orly nedávno navštívila Snídaňová hlídka Hitrádia Magic. Fotky z návštěvy najdete na klubovém Facebooku zde.