Hledáme nového redaktora pro klubový web

Aktuální zprávy
ČT 3. 10. 2019
Redakce oficiálního webu znojemského hokeje hledá posilu do svého týmu. Získejte nové zkušenosti a zážitky z hokejového prostředí!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Náplní práce je tvorba článků, reportáží a rozhovorů na web hcorli.cz. Jedná se o skvělou příležitost například pro zájemce o budoucí studium žurnalistiky, což ale samozřejmě není podmínkou. Stejně tak není nijak omezující váš věk, záleží jen na vašich schopnostech.

Po zájemcích požadujeme:

• pozitivní a aktivní přístup
  • časovou flexibilitu
  • znalost českého jazyka
  • zkušenost s prací s videem či grafickými programy výhodou

Nabídnout můžeme následující:

• zajímavou zkušenost a náhled do hokejového zákulisí
  • vstup zdarma na domácí zápasy EBEL ligy
  • práci z pohodlí vašeho domova
  • finanční odměnu v závislosti na odvedené práci
  • práci v přátelském kolektivu
  • možnost kariérního růstu

Nabízíme možnost realizace vlastních nápadů. Ti nejúspěšnější budou mít možnost podílet se na akcích firmy eSports.cz u národního týmu či v zahraničí.

Pokud máte zájem, kontaktujte nás na e-mailové adrese hcorli@gmail.com, kde vám rádi sdělíme další podrobnosti, případně zodpovíme vaše dotazy. Do e-mailu uveďte své jméno, věk, bydliště, studium či zaměstnání a vaše případné zkušenosti s českým jazykem.