Hvězdou sezóny Marek Uram

Aktuální zprávy
ÚT 6. 5. 2003
Z n o j m o - Na 2. Galavečeru znojemského hokeje byly v minulém týdnu vyhlášeny výsledky výroční ankety Hvězda sezóny. Oproti loňskému roku se pořadí na prvních dvou místech vyměnilo, nejvíce hlasů od internetových fanoušků získal útočník Marek Uram, následován svým krajanem Peterem Pucherem. Na třetím místě se stejně jako vloni umístil brankář, tentokrát Martin Altrichter. <center><A href="http://www.hcorli.cz/clanek.asp?ID=816">Fotografie</A></center>
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Celkem více než 700 hlasů určilo letošního vítěze ankety. Na dalších místech v první desítce se za trojicí Uram, Pucher a Altrichter umístili Roman Erat, Milan Toman, Jan Snopek, Radek Haman, Marek Vorel, Milan Procházka a Václav Benák. Ceny třem nejúspěšnějším předal starosta Znojma ing. Pavel Balík, který jim i celému klubu poděkoval za výbornou reprezentaci města.

Kulturní program po vyhlášení výsledků obstaral ve znojemském divadle Ivan Mládek a jeho Banjo band. Ivan Mládek navíc obdržel od prezidenta klubu Jaroslava Vlasáka znojemský dres se svým jménem. Zábava, kterou doplňovaly také humorné vstupy Lenky Plačkové a Milana Pitkina, sklidila u přítomných úspěch a bylo vidět, že se většina návštěvníků dobře baví. Zábava poté pokračovala na rautu v hotelu Prestige až do brzkých ranních hodin.