Jaroslav Kameš trénuje ve Znojmě

Aktuální zprávy
PÁ 27. 9. 2002
Z n o j m o - Na čtvrtečním tréninku Orlů se objevil brankář Jaroslav Kameš. Podle trenéra Hořavy je Kameš v klubu zatím na zkoušce: "Byl nějakou dobu zraněný a tak si jej musíme nejprve vyzkoušet. V případě, že se osvědčí, je ze strany klubu zájem vstoupit do jednání. To se může uzavřít už zítra, ale také až za týden. Jakmile bude vše hotovo, vydáme tiskové prohlášení."
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Kameš, který v Česku naposledy chytal za Vsetín a pomohl mu k titulu v roce 2001, v loňském roce vychytal ruském Avangardu Omsk bronzové medaile v ruské lize, v létě ale v klubu skončil. Po skončení svého angažmá se o Kameše v letní přestávce ucházel Vsetín, své služby gólman nabídl také Zlínu, který je ale kvůli finančním požadavkům hráče však nechtěl akceptovat. V posledním měsíci brankář netrénoval z důvodu léčení svého zranění kolene.