Junioři opět nejlepším kolektivem v anketě Sportovec Znojemska

Aktuální zprávy
ÚT 24. 1. 2012
<em>Znojmo</em> - Znojemští junioři i letos vybojovali prvenství v každoroční anketě Sportovec roku 2011 okresu Znojmo v kategorii kolektiv, a porazili tak všechny ostatní okresní mládežnické spolky. V kategorii jednotlivec - senior se umístil i mladý brankář A-týmu Ondřej Kacetl, který obsadil celkově devátou příčku. Slavnostní vyhlášení se uskutečnilo v pondělí 23. ledna v Louckém klášteře.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku

Juniorský tým znojemských hokejistů vybojoval v sezóně 2010/2011 titul mistra republiky v NOEN extralize, za což byl oceněn i odbornou komisí v anketě Sportovec roku. Komise vychvalovala především fakt, že spousta bývalých juniorů našla angažmá v seniorském týmu Orli Znojmo. Cenu za první místo přebíral aktuální kapitán týmu Ondřej Horváth se svým asistentem Jakubem Zikou.

foto
⇒  Ocenění Ondřej Horváth, Ondřej Kacetl a Jakub Zika

„Akce se mi líbila. Plně jsme si to užili a budeme oslavovat," dodal k vítězství Horváth. Fakt, že se junioři letos trápí a nemohou se naladit na vítěznou vlnu, komentoval kapitán těmito slovy: „Letos je to v juniorce těžké, nikdo nám moc nevěří."

I asistent Jakub Zika si předávání užil: „Je úžasné, že jsme byli pozváni zrovna my. Klidně mohli být pozváni všichni, kteří vloni ten titul doopravdy vyhráli."

V kategorii jednotlivec se na deváté příčce umístil gólman Ondřej Kacetl. Ceremonii si užil stejně jako jeho loňští spoluhráči: „Bylo to pěkné zpestření. Jsem rád, že jsem se umístil. Z deváté pozice zklamaný nejsem, samozřejmě to mohlo dopadnout i lépe, ale jsem velice rád i za tuto příčku."

Fotografie z předávání cen od pana Libora Duchoně naleznete zde.